Nový seriál - ošetrovanie a údržba posteľnej bielizne a bytového textilu

Ošetrovanie a starostlivosť o bytový textil (obliečky, plachty, uteráky...). Tipy a triky, odporúčania a návody ako sa o produkty starať.

pranie-osetrovanie-starostlivost-gabonga

Obliečky, uteráky a akýkoľvek bytový textil si kupujete teraz, avšak používať ho budete od teraz až do termínu výmeny, poškodenia, darovania. Preto skladovanie, používanie, ošetrovanie i pranie je veľmi dôležité. Z tohoto dôvodu je potrebné dodržiavať isté pravidlá aby posteľná bielizeň a ostatný bytový textil plnili tú funkciu, na ktorú je určený, bola zochovaná kvalita, ktorú výrobca i predajca vyzdvihujú a prezentujú. Može sa stať, že si kúpite kvalitný produkt, avšak nesprávnou starostlivosťou a používaním sa jeho životnosť dramiticky zníži. Hneď mnohí poukazujeme na kvalitu prodktu. No častokrát sa kvalita zníži práve nesprávnou starostlivosťou a nesprávnym používaním.

 

Gabonga.sk vám prináša teraz jedinečný seriál, ktorý vás prevedie odporúčaniami na správne zaobchádzanie a udržovanie bytového textilu a posteľnej bielizne vo skvelej forme od kúpy, cez prvé pranie až po používanie. Všetko bude rozdelené do niekoľkých zrozumiteľných častí, v ktorých si popíšeme jednotlivé odporúčania, tipy a triky ako sa o textilné produkty správne postarať. Nevynecháme ani symboly ošetrovania. Všetko bude uverejnené na našich komunikačných kanáloch: e-shop, facebook, twitter, google plus a samozrejme blog.

Prvá časť príde už v priebehu najbližších pracovných dní

 

 

 

 

Novinky pre váš lepší domov

Zaregistrujte sa a získajte pravidelne horúce novinky, inšpirácie a skvelé akciové ponuky pre váš domov plný krásy a pohody. Zoznámte sa so zásadami ochrany osobných údajov

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info