O firme Gabonga

Všetko to začalo spoločnou myšlienkou v roku 2008 počas dovolenky. Začiatky boli náročné, a kým sa vízia stala realitou, ubehol celý jeden rok, aby sme zistili, čo presne chceme zákazníkom prinášať. A tak, v roku 2009, vznikol internetový obchod Gabonga.sk, ktorý sa špecializuje na bytový textil.

sklad-obliečok-a-plachiet-gabonga

Našou doménou sú kvalitné posteľné obliečky a napínacie plachty spolu s doplnkami, ktoré vdýchnu domovu jedinečnú atmosféru. Naše produkty si môžu prostredníctvom e–shopu objednávať slovenskí i českí zákazníci a pripravujeme aj e–shop pre zákazníkov z Maďarska.

Prečo objednávať práve u nás?

Sme rýchli a náš zákaznícky servis je vždy pripravený vám pomôcť v akomkoľvek smere. Rovnako máme aj prepracovanú logistiku, kde každá jedna zásielka, ktorá opustí náš sklad má svoj vlastný kamerový záznam, vďaka ktorému vieme zásielku trackovať a kontrolovať, či bola správne pripravená a zabalená.

Vďaka týmto vychytávkam tak prispievame k tomu, aby boli naše produkty naozaj tie najlepšie na trhu. Ich kvalitu a náš prístup ocenila v roku 2017 aj porota súťaže MastersGate, kde sme v kategórii „malé a stredné e-shopy“ zvíťazili v konkurencii viac ako 70 e – shopov!

zisk-ocenenia-v-súťaži-mastersgate-2017-gabonga.sk

Kým kedysi sme pôsobili výhradne ako maloobchod, od roku 2014 ponúkame aj produkty ako veľkoobchod a podieľali sme sa aj na vzniku značky Night in Colours. Naše úspechy si všimli aj iní a preto sme sa objavili niekoľkokrát aj v populárnej relácii Dámsky klub.

A keďže prostredníctvom nášho e-shopu chceme naďalej napredovať, navštevujeme všemožné konferencie, prednášky a kurzy, akou bola napríklad Pricemania Academy.

Prezrite si našu pestrú ponuku a presvedčte sa o kvalite našich produktov aj vy!