O firme Gabonga

Všetko to začalo spoločnou myšlienkou v roku 2008 počas dovolenky. Začiatky boli náročné, a kým sa vízia stala realitou, ubehol celý jeden rok, aby sme zistili, čo presne chceme zákazníkom prinášať. A tak, v roku 2009, vznikol internetový obchod Gabonga.sk, ktorý sa špecializuje na bytový textil.

sklad-obliečok-a-plachiet-gabonga

Našou doménou sú kvalitné posteľné obliečky a napínacie plachty spolu s doplnkami, ktoré vdýchnu domovu jedinečnú atmosféru. Naše produkty si môžu prostredníctvom e–shopu objednávať slovenskí i českí zákazníci a pripravujeme aj e–shop pre zákazníkov z Maďarska.

Prečo objednávať práve u nás?

Sme rýchli a náš zákaznícky servis je vždy pripravený vám pomôcť v akomkoľvek smere. Rovnako máme aj prepracovanú logistiku, kde každá jedna zásielka, ktorá opustí náš sklad má svoj vlastný kamerový záznam, vďaka ktorému vieme zásielku trackovať a kontrolovať, či bola správne pripravená a zabalená.

Vďaka týmto vychytávkam tak prispievame k tomu, aby boli naše produkty naozaj tie najlepšie na trhu. Ich kvalitu a náš prístup ocenila v roku 2017 aj porota súťaže MastersGate, kde sme v kategórii „malé a stredné e-shopy“ zvíťazili v konkurencii viac ako 70 e – shopov!

zisk-ocenenia-v-súťaži-mastersgate-2017-gabonga.sk

Kým kedysi sme pôsobili výhradne ako maloobchod, od roku 2014 ponúkame aj produkty ako veľkoobchod a podieľali sme sa aj na vzniku značky Night in Colours. Naše úspechy si všimli aj iní a preto sme sa objavili niekoľkokrát aj v populárnej relácii Dámsky klub.

A keďže prostredníctvom nášho e-shopu chceme naďalej napredovať, navštevujeme všemožné konferencie, prednášky a kurzy, akou bola napríklad Pricemania Academy.

Prezrite si našu pestrú ponuku a presvedčte sa o kvalite našich produktov aj vy!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie