Prečo nakupovať u nás

Vašu objednávku doručíme rýchlo! Máme svoj vlastný sklad, kde je viac ako 99% ponúkaného tovaru. Ak pri produkte svieti "skladom", potom je tento produkt pripravený na okamžité odoslanie z nášho skladu pri Bratislave. Už nemusíte čakať niekoľko dní. Ak objednáte do 12:00 hod, nasledujúci pracovný deň máte tovar doma :-)

Zaplatíme za vás dopravu! Ak objednáte tovar za viac ako 100 Eur, potom máte dopravu zadarmo. Kedže väčšina tovaru je priamo na našom sklade, doručenie je rýchle a kvalitné. Náš TIP: náš e-shop akceptuje debetné aj kreditné karty. Ak zvolíte platbu kartou, ušetríte aj za platbu :-)

Predajom a poradenstvom v oblasti bytového textilu sa zaoberáme od roku 2009. Vsadili sme od počiatku na kvalitný servis a kvalitný produkt. Nakupujete tak rokmi overenú kvalitu z veľkej časti vyrábanú na Slovensku. Tak máte záruku kvality a kedykoľvek máte kam zavolať

O výmene nediskutujeme! Jednoducho vymeníte alebo len vrátite. Bežné je vrátenie alebo výmena do 14 dní. V našom e-shope sme túto lehotu predĺžili na dvojnásobok. Až 30 dní na vrátenie alebo výmenu bez zbytočných rečí. Ak tovar vrátite, je u nás zvykom vrátenie peňazí do 2 pracovných dní priamo na Váš účet.

Máme dlhoročné skúsenosti na Slovensku s napínacími plachtami. U nás kúpite plachtu na každý matrac. Áno na každý. Máme najlepšie napínacie plachty na matrace vyrobené na Slovensku. Nechajte si poradiť. Garantujeme spokojnosť. Len u nás môžete kúpiť plachty na matrace vysoké až 40 cm.

Obchod gabonga.sk splnil podmienky pre získanie a udržanie certifikátu Overené zákazníkmi, ktorý odlišuje obchody poskytujúce kvalitné služby svojim zákazníkom. Rovnako sme certifikovaný e-shop a máme certifikát nakupuj bezpečne. Tieto ocenenia a certifikáty už máme dlhodobo. Nezískali sme ich včera ani minulý týždeň. Už ich máme niekoľko rokov :-)

Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Nižšie nájdete časť recenzií. Všetky recenzie nájdete tu >>>