Hotelový program

- Otvorili ste novú ubytovňu, hotel, penzión a hľadáte dodávateľa pre posteľnú bielizeň?
- Začínate novú ubytovaciu sezónu a chcete ju začať s novou posteľnou bielizňou pre Vašich hostí?
- Je pre Vás rovnako dôležitá kvalita posteľnej bielizne, ako aj kvalita poskytovaných služieb?
- Vsadili ste na kvalitu a luxus vo vašom ubytovacom zariadení a chcete aby to pocítili aj zákazníci na vlastnej koži?

​Na trhu pôsobíme od roku 2009 a spolupracujeme s výrobcami, ktorí kladú predovšetkým dôraz na kvalitu. V našom portfóliu sú zastúpené značky ako Greno, Amido-Exqusit (Amitesse), Matějovský... Do hotelov najčastejšie dodávame uteráky, posteľné obliečky, prehozy, župany a obrusy. Z významných klientov môžeme spomenúť:

Vysoko kvalitné hotelové produkty si vyberajú i rôzne strediská SPA. Naše možnosti a flexibilita nám umožnujú ponúknuť klientom i neštandardné rozmery, prípadne i výrobky pod značkou hotela, výšivku. 

Dodávame aj odolnú posteľnú bielizeň, ktorá sa vyrába z hodnotných priadzí a je na základe svojej optimálnej konštrukcie tkaniny extrémne odolná a zaťažiteľná a tým najviac vhodná pre použitie V KOMERČNOM SEKTORE. V našej ponuke máme aj farebnú posteľnú bielizeň, ktorá sa vyznačuje veľmi vysokou stálosťou. Neváhajte a kontaktujte nás. Vypracujeme Vám ponuku na základe Vašich požiadaviek a dodáme Vám posteľné obliečky, plachty, uteráky, prehozy alebo deky podľa Vašich požiadaviek.

Zákaznícky servis

Gabika_2021_profil web_140x210
Gabika Gazdová
02 2100 2828
info@gabonga.sk

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie