Hotelový program

- Otvorili ste novú ubytovňu, hotel, penzión a hľadáte dodávateľa pre posteľnú bielizeň?
- Začínate novú ubytovaciu sezónu a chcete ju začať s novou posteľnou bielizňou pre Vašich hostí?
- Je pre Vás rovnako dôležitá kvalita posteľnej bielizne, ako aj kvalita poskytovaných služieb?
- Vsadili ste na kvalitu a luxus vo vašom ubytovacom zariadení a chcete aby to pocítili aj zákazníci na vlastnej koži?

​Na trhu pôsobíme od roku 2009 a spolupracujeme s výrobcami, ktorí kladú predovšetkým dôraz na kvalitu. V našom portfóliu sú zastúpené značky ako Greno, Amido-Exqusit (Amitesse), Matějovský... Do hotelov najčastejšie dodávame uteráky, posteľné obliečky, prehozy, župany a obrusy. Z významných klientov môžeme spomenúť:

Vysoko kvalitné hotelové produkty si vyberajú i rôzne strediská SPA. Naše možnosti a flexibilita nám umožnujú ponúknuť klientom i neštandardné rozmery, prípadne i výrobky pod značkou hotela, výšivku. 

Dodávame aj odolnú posteľnú bielizeň, ktorá sa vyrába z hodnotných priadzí a je na základe svojej optimálnej konštrukcie tkaniny extrémne odolná a zaťažiteľná a tým najviac vhodná pre použitie V KOMERČNOM SEKTORE. V našej ponuke máme aj farebnú posteľnú bielizeň, ktorá sa vyznačuje veľmi vysokou stálosťou. Neváhajte a kontaktujte nás. Vypracujeme Vám ponuku na základe Vašich požiadaviek a dodáme Vám posteľné obliečky, plachty, uteráky, prehozy alebo deky podľa Vašich požiadaviek.

Zákaznícky servis

Gabika_2021_profil web_140x210
Gabika Gazdová
0918 500 163
info@gabonga.sk