Darčekové poukážky

Najpredávanejšie

6 položiek celkom

Darčekové poukážky na nákup posteľnej bielizne

 

Darujte a dajte možnosť výberu

 

Darčekové poukážky na nákup posteľnej bielizne sú vhodné pre každého. Možnosť výberu ponecháte na tom, komu ich venujete. Poukážky majú predtlačenú nominálnu hodnotu, za ktorú sa dá tovar kúpiť na našej stránke www.gabonga.sk. Ak darujete jednu poukážku vyššej hodnoty a obdarovaný si vyberie lacnejšiu posteľnú bielizeň, z poukážky sa nevydáva.

 

Poukážka sa po objednaní pošle zákazníkovi mailom a ten si ju môže vytlačiť a darovať. Prípadne vieme na želanie zákazníka poukážku vytlačiť a poslať ju priamo na adresu obdarovaného.

 

Každá darčeková poukážka na posteľnú bielizeň má svoj predtlačený jedinečný kód, ktorý je nutné zadať pri vypĺňaní objednávky.

Pokiaľ je hodnota objednávky vyššia, než je cena darčekovej poukážky, potom zákazník zaplatí rozdiel dobierkou, alebo prevodom z účtu.
Pokiaľ je hodnota objednávky nižšia, než je cena poukážky, rozdiel nebude zákazníkovi vyplatený.

 

Ak si želáte darčekovú poukážku poslať len elektronicky, v tom prípade si pri vypĺňaní objednávkového formulára vyberte spôsob dopravy osobne. Poukážku Vám pošleme na e-mailovú adresu.

 

Objednajte si darčekovú poukážku na posteľnú bielizeň požadovanej hodnoty..

 

Ako si uplatním darčekový certifikát?

Kontrolný kód, ktorý je umiestnený v pravom dolnom roku certifikátu vložíte pri vypĺňaní objednávky do poľa "darčekový certifikát". Zľava Vám bude odpočítaná po odoslaní objednávky.