Posteľné obliečky a uteráky na mieru

Vlastná posteľná bielizeň, vlastné uteráky a osušky

Buď originálny, buď iný

 

 

Vytvorte si vlastné originálne posteľné obliečky


Zašlite nám Vašu fotografiu na posteľné obliečky vo veľmi dobrom rozlíšení mailom na adresu: info@gabonga.sk a my Vám ju natlačíme na kvalitný bavlnený satén. Ide o vysoko kvalitnú digitálnu tlač. Po zaslaní fotografie Vám potvrdíme, či je možné ju použiť na tlač a výrobu posteľnej bielizne podľa Vašich predstáv. Budete mať originálne vlastné posteľné obliečky pre svojich blízkych, alebo pre seba. Môže to byť čokoľvek - deti, rodina, zvieratká. Jedinou podmienkou pre výrobu vlastnej posteľnej bielizne je fotografia fotená za denného svetla vonku, nie v miestnosti. Cena jednej sady posteľných obliečok štandardných rozmerov (1x 70x90cm + 1x 140x200cm) je 65 EUR. Dodacia doba je 5-7 týždňov od potvrdenia objednávky.

Pri objednávke na dve postele (2x obliečka na vankúš + 2x obliečka na paplón) je poštovné ZADARMO. 

 

 

Vytvorte si vlastnú kolekciu uterákov a osušiek


Vlastná kolekcia uterákov alebo osušiek vhodná ako dar alebo reklamný predmet. Pošlite nám logo alebo znak, ktorý si prajete mať na svojich vlastných uterákoch a osuškách. Vyberieme spolu vhodný uterák z našej kolekcie a s kvalitnou výšivkou získate vlastnú kolekciu uterákov a osušiek.
Mať vlastné posteľné obliečky alebo kolekciu uterákov nebolo nikdy jednoduchšie.


FOTOGALÉRIA

Máte otázku na tému vlastných uterákov, osušiek alebo posteľného prádla? Chcete spracovať cenovú ponuku? ​Vyplňte tento formulár a my Vás budeme radi kontaktovať v najbližšom možnom termíne.

Objednávky už z kapacitných dôvodov nie je možné spracovať. (platí len pre obliečky).

Objednávky na uteráky a osušky prijímame ďalej.

Ďakujeme za pochopenie.

Kontaktný formulár na vlastné obliečky alebo uteráky

Novinky pre váš lepší domov

Zaregistrujte sa a získajte pravidelne horúce novinky, inšpirácie a skvelé akciové ponuky pre váš domov plný krásy a pohody. Zoznámte sa so zásadami ochrany osobných údajov

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info