Uterák s logom klubu a menom hráča

Neohodnotené
Značka: GABONGA
17 €
Na objednávku, do 7 prac. dní

Personalizovaný uterák ŠK Bernolákovo s vyšitým logom klubu a menom hráča alebo s číslom. Šedý jemný uterák, bez ktorého sa nezaobíde žiadny športovec. Uterák má rozmer 50x100 cm, gramáž 500g/m.

Detailné informácie

Podrobný popis

Uteráky s vyšívaným logom sú efektívnym spôsobom, ako zviditeľniť vašu značku, klub alebo aj vás. Logo vyšité na uteráku zabezpečuje, že každý, kto ho použije, bude mať vašu značku stále pred očami. Takto budete mať pred sebou svoj klub :-)

Je to vynikajúci spôsob ako sa prezentovať a vyjadriť tímovú identitu. Športové uteráky s logom tímu sú obľúbeným prvkom medzi športovými klubmi a tímami. Poskytujú jednotný vzhľad a pomáhajú posilniť tímovú identitu. Navyše sú aj praktické na športových podujatiach, resp. po ukončení svojho výkonu či priamo počas hry. 

uteraky-s-vysivkou-sk-bernolakovo

Pri personalizovaných uterákoch je minimálna objednávka 10ks. V prípade otázok alebo špeciálneho dopytu nás neváhajte kontaktovať aj priamo na tel. č..: 0918 500 163

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Od roku 2009 vás Gabonga teší rozmanitou ponukou textílií nielen pre domácnosti, ale aj hotely či reštaurácie. Zameriavame sa predovšetkým na posteľnú bielizeň, ako sú chrániče matracov, posteľné plachty, obliečky rôzneho druhu, ale aj štýlové prikrývky na postele, ktoré každú spálňu dotvoria do posledného detailu. Okrem toho u nás skvelo nakúpite aj kúpeľňovú či kuchynskú bielizeň či vonné sviečky, aróma difuzéry alebo obľúbené nálepky na steny. Jednoducho všetky produkty, ktoré robia domov domovom. Gabonga sa stará o spokojnosť svojich zákazníkov vo všetkých smeroch, a preto je už dlho obľúbenou značkou na trhu, na ktorú sa dá spoľahnúť. Potrebujete získať trocha inšpirácie pri zariaďovaní či zdokonaľovaní domácnosti? Zatúlajte sa do sekcie Blog.