Matracové chrániče

Matracový chránič je výrobok, ktorý prispieva ku komfortu Vášho spánku. Už začiatkom janára prinášame rozšírenie ponuky a budeme pokračovať.

Matracový chránič chráni matrac pred ušpinením, poškodením a predlžuje jeho životnosť. Matracové chrániče sú vhodnou investíciou z dôvodu šetrenia matraca. Je oveľa jednoduchšie oprať matracový chrániť ako vyčistiť celý matrac. V súčasnosti je veľa ľudí, ktorí sú alergickí na roztoče. Zamedziť výskyt roztočov v spálni alebo v detskej izbe je veľmi ťažké, no je však možné ich počet obmedziť. Znížiť množstvo roztočov sa dá vypraním posteľného prádla, plachty, vankúša alebo prikrývky. Najviac ich však býva v matraci, ktorý nie je možné tak často obmieňať. Práve pre tento dôvod je vhodné používať matracový chránič, ktorý slúži ako účinná bariéra proti roztočom a dá sa pravidelne prať.

Novinky pre váš lepší domov

Zaregistrujte sa a získajte pravidelne horúce novinky, inšpirácie a skvelé akciové ponuky pre váš domov plný krásy a pohody. Zoznámte sa so zásadami ochrany osobných údajov

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info