Detská izba ako z ríše rozprávok

Pamätáte si na časy, keď vám ako malým deťom čítali starí rodičia či rodičia rozprávky na dobrú noc? Tri vlasy Deda Vševeda, Snehulienka a 7 trpaslíkov alebo Tri prasiatka. Tieto klasické rozprávky patria k obľúbeným dodnes. Doba sa však pohla dopredu.

Svojich hrdinov si deti už nemusia predstavovať len vo svojej fantázii. Môžu sa na nich dívať v televízii, môžu ich mať ako hračky, nálepky na steny, či zaspávať v rozprávkových obliečkach.

Veď ktoré dieťa by si nezamilovalo svoju rozprávkovú detskú izbičku? Večerné zaspávanie a ranné vstávanie bude o to radostnejšie.

1. Detské obliečky Máša a medveď

Za posledných 5 rokov patrí k najobľúbenješím animovaným príbehom rozprávka Máša a medveď. Príbeh o nezbednom ruskom dievčatku Máši a jej kamarátovi medveďovi si získal srdcia malých, ale aj veľkých. Áno, zoženiete hromadu vecičiek s motívom Máša a medveď. Plyšové hračky, tapety, oblečenie, dokonca aj detské osušky, detskú deku, posteľnú plachtu a detské obliečky z kvalitnej bavlny pre najmenších.

zelene-obliecky-s-krtkom-na-luke-matejovsky

2. Detské 3D tapety s rozprávkovým motívom

Ktorý akčný hrdina je naj pre vášho synčeka? Spiderman? Čo tak 3D tapety na stenu ako v akčnej rozprávke?  Doplňte ich detskými obliečkami Spiderman, osuškou, či detským pončom.

Alebo vyberte vášmu dieťaťu z rôznych motívov ako sú Mickey Mouse, Disney princezné či Marvel superhrdinovia. Jednoduchá aplikácia 3D tapety vám zaberie pár minút. Pripravte svojim deťom prekvapenie, na ktoré len tak ľahko nezabudnú. A izbičku, v ktorej nikdy nebudú sami.

obliecky-pre-chlapcov-nakladiak-matejovsky

3. Dekoračné nálepky na stenu

Je to síce jednoduché, ale nemáte odvahu púšťať sa do 3D tapety? Alternatívou sú dekoračné nálapky na stenu. Zoženiete ich taktiež v niekoľkých obľúbených motívoch a majú jednu výhodu - v rámci zábavy a kreatívnej chvíľky ich môžete lepiť so svojimi deťmi. Dovoľte im pretvoriť izbičku podľa ich predstáv a máte záruku, že svoju detskú izbu budú milovať.

4. Detská osuška Macko Pú

Máte problém dostať dieťa večer do kúpelne? Väčšina detí túto činnosť nezaraďuje medzi svoje najobľúbenejšie. Dobrou správou je, že z večernej hygieny viete urobiť zábavu. Úplne stačí, keď dieťa zabalíte do veselej detskej osušky. Garantujeme vám, že detská osuška Macko Pú vyrobená z bavlnenného froté zmení kúpanie na obľúbenú aktivitu.

detske-bavlnene-obliecky-ekofarma-matejovsky-gabonga

Pamätajte na to, že deti potrebujú prostredie, ktoré nesie ich stopu. Dovoľte im, urobiť si z detskej izby svoje rozprávkové kráľovstvo. Ozvláštnite bežné každodenné aktivity ako spánok a kúpanie tak, aby sa na ne tešili. Pritom stačí naozaj málo - detské obliečky, detské osušky, 3D detské tapety. Nech majú pocit, že sú niečím výnimočné a iba ich. Deti budú mať radosť a sebe uľahčíte život. Spokojné deti sú predsa snom každého rodiča.