3D Tapety na stenu WALLTASTIC

21 položiek

Ešte nikdy nebolo jednoduchšie premeniť detskú izbu, alebo inú izbu na palác do pár minút. 3D tapety Walltastic s unikátnou grafikou to dokážu. 

3D tapety Walltastic sú unikátne tapety. Unikátne svojou 3D grafikou, kvalitou a spracovaním. Tapeta pokryje plochu až 244x305 cm a vytvorí nádhernú stenu v detskej izbe, v škôlke alebo v detskom centre. Každá tapeta je spracovaná do najmenších detailov. Každá 3D tapeta sa skladá z menších častí, aby ju bolo možné pohodlne nalepiť na stenu.

Všetky tapety sú na sklade. Odosielame ihneď.

Walltastic tapety sú aj pre dievčatá, chlapcov i dospelých. Vybrať si môžete z veľkého počtu motívov. Tapety sa lepia na stenu pomocou lepidla, alebo s pomocou obojstrannej lepiacej pásky. Nalepenie tapety nie je náročné a zvládne to každý jeden skúsený domáci kutil. Ak si netrúfate nalepiť tapetu, vyhľadajte odborníka, alebo si stiahnite naše odporúčania a návod.

Počet dielov, z ktorých sa skladá tapeta:

Zobraziť:

Novinky pre váš lepší domov

Zaregistrujte sa a získajte pravidelne horúce novinky, inšpirácie a skvelé akciové ponuky pre váš domov plný krásy a pohody. Zoznámte sa so zásadami ochrany osobných údajov

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info