Vonná sviečka Yankee Candle Elevation - Evening star

Neohodnotené
Značka: Yankee Candle
11,90 € 22,90 € 27,90 € od 11,90 €
Vypredané Skladom Skladom Zvoľte variant
Veľkosť sviečky
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
- 7.12.2023 7.12.2023 Zvoľte variant

Evening star sviečka Yankee Candle

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis vône

Chladivá zmes púčikov ruží a jalovca s púdrovým nádychom je ako želanie , keď padá večerná hviezda.

Poznámky k vôni:

  • Hlava: citrón a jalovec
  • Srdce: Ylang Ylang
  • Základ: guajak a púdrový musk

Hlava vône predstavuje počiatočný dojem z vône. Srdce vône je hlavným telom vône a základom je jeho konečný dojem.   

Najvýhodnejšie balenie: Veľká sviečka - najvýhodnejšia cena za hodinu horenia. Ktoré balenie koľko horí si môžete pozrieť v tabuľke nižšie. 

Sviečky Yankee Candle sú vyrobené z najlepších surovín, vrátane prírodných vonných výťažkov. Parafín je kompletne prevoňaný a rovnomerne rozložený. Ja tej najvyššej, potravinárskej kvality. Každý knot je ručne narovnaný.

BEZPEČNOSŤ: Na trhu je dnes veľa rôznych druhov sviečok, samozrejme, lacných, ktoré majú škodlivý vplyv na zdravie. Sviečky Yankee Candle sú absolútne zdravotne nezávadné. Dôvodom voľby aromatických (vonných) sviečok Yankee Candle je jednoznačne zdravotná nezávadnosť, kvalita a bezpečnosť. Tá súvisí nielen s výrobou, ale aj s obalom - so sklom.

Kolekcia Elevation - unikátne viečko sa perfektne hodí pod sviečku a vytvorí tak pevnú základňu. Vyzdvihne jej jedinečný dizajn. Kvalitné a hrubé sklo predurčuje tieto sviečky na ten najvhodnejší darček

 

Užitočné informácie o dobe horenia, rozmeroch a hmotnosti:

 Malá sviečka ElevationStredná sviečka ElevationVeľká sviečka Elevation 
Počet knotov 132
Rozmer7.4 x 7.4 x 7.4cm10.5 x 10.5 x 9cm10 x 10 x 15cm
Hmotnosť96g347g553g

 

 

 

 

Prinášame vám fantastické sviečky, ktoré uvoľnia vašu myseľ, privedú vás na krajšie myšlienky, spríjemnia a zútulnia váš domov a urobia z jednoduchých chvíľ jedinečné. Čítať viac >>

 

Ako na to

Napriek tomu, že sú rovnaké princípy starostlivosti o sviečku Elevation ako pri klasickej kolekciii Yankee Candle , všetky naše pokyny sú vytlačené na dolnom štítku každej sviečky a mali by byť starostlivo dodržiavané. Medzi príklady pokynov na starostlivosť o sviečky patrí strihanie knôtu na 3 mm pred každým pálením. Odporúča sa tiež, aby po štyroch hodinách horenia sviečka zhasla, nechala sa dve hodiny vychladnúť a potom sa zastrihol knôt. Sviečka by mali byť umiestnené mimo tepelných zdrojov , prievanu a na povrchu ,ktorý odoláva vysokým teplotám. Nová kolekcia je vybavená dizajnom veka, ktorý sa na tento účel hodí pod sviečkou.

 

Vosk, počet knôtov, typ knôtu a umiestnenie knôtu boli testované, aby sa zabezpečila čo najlepšiu spotrebu vosku. Voskové jazierko nemusí byť počas prvých pár pálení a to z dôvodu hranatého tvaru skla. Ak je sviečka už v procese pálenia , jazierko z vosku by malo dosiahnuť okraj nádoby, roztaviť vosk po stranách a v rohoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Yankee Candle, to nie sú len vonné sviečky, ale aj osviežovače vzduchu, ktoré sa stanú efektným a veľmi praktickým bytovým doplnkom. Dokážu nás naladiť na atmosféru kedykoľvek v roku, zlepšiť nám náladu či nám navodiť pocity domova, kdekoľvek sa nachádzame. Vône Yankee Candle pochádzajú z prírodných extraktov a esenciálnych olejov, a tak každá sviečka vonia od začiatku do konca veľmi reálne – ako kvet, jedlo, miesto či spomienka. Vyberte si preferovaný typ flakónu, objem či druh knôtu a vychutnajte si čarovnú vôňu pár minút alebo aj niekoľko dní. Yankee Candle, to sú aj vonné vosky, čajové sviečky či darčekové sady, tak skúšajte, ktorý produkt je ten pravý pre vás.