Zimné obliečky

Deti milujú Vianoce, rodičia milujú Vianoce. Všetci milujú Vianoce. Vianočné obliečky / zimné obliečky na posteľ do spálne alebo do detskej izby spravia Vianoce ešte krajšie. Vyberte si z našej zimno-vianočnej ponuky. Množstvo vianočných obliečok v našej ponuke je obmedzený. Obliečky v tejto kategórii sú prevažne flanelové, čo ocení každý, kto chcem mať v posteli príjemne teplúčko. 

Teplučká deka

Poznáte ten úžasný pocit, dívať sa večer na telku pod teplou dekou? Teplučká deka jednoducho patrí k zimnej domácej pohode. Majú farby, ktorými nič nepokazíte a navyše, môžete si nimi skrášliť spálňu už dnes, nemusíte čakať na predvianočný čas.

TIP: Vianočné darčeky

V predvianočnom čase je všetko o čosi výnimočnejšie, krajšie a aj chladnejšie. Chce to tie správne vône domov, aby sme mohli vychutnávať aj zimné ráno, deň alebo večer. So správnou vôňou majú svoje čaro.  

Novinky pre váš lepší domov

Zaregistrujte sa a získajte pravidelne horúce novinky, inšpirácie a skvelé akciové ponuky pre váš domov plný krásy a pohody. Zoznámte sa so zásadami ochrany osobných údajov

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info