Moderná zimná spálňa

Žijeme rýchle a náročné dni, často plné stresu. O to viac, že v zime nám chýba slniečko, rýchlejšie sa stmieva, únava prichádza skôr. Večer zaspávame s tým, že ráno vstaneme čerstvejší a vitálnejší.

Zimná spálňa by preto mala už na pohľad vzbudzovať harmóniu a ľahkosť bytia. Čítajte ďalej a dozviete sa, ako málo stačí, aby aj obyčajné miesto pôsobilo neobyčajne. Len pár aktuálnych kúskov a vaša spálňa sa premení na útulné miesto, v ktorom sa budete cítiť fantasticky aj v zime.

Teplučká deka patrí k zimnej domácej pohode

Po čom túžite, keď sa vraciate domov vyzimení? Žeby teplá káva, čaj a nohy v teple? Áno, deka patrí k tomuto obdobiu ako šálka k podšálke. K víkendom a sychravým zimným večerom ešte viac.

gabonga.sk

  • Poznáte ten úžasný pocit, dívať sa večer na telku pod teplou dekou?
  • Alebo si čítate a leňošíte radi aj počas dňa a nechce sa vám z postele?

Tak či tak, komu by sa chcelo odostielať posteľ niekoľkokrát za deň, keď môžeme siahnuť po deke. Ako inak, po teplej deke so zimným motívom. Oceníte ju nielen v spálni a nielen pri telke, ale s istotou aj vaše deti v detskej izbe, kde poslúži napríklad aj ako prehoz na posteľ.

Vyladená zimná spálňa - balzam na dušu

Potrpíte si na dokonalé zladenie? Všetko tón v tóne? U nás v Gabonge sme mysleli aj na vás, náročnejších, ktorí dbáte na detaily a máte vycibrený vkus. Zlaďte svoje obliečky so závesom a kľudne aj dekou s rovnakým zimným motívom.

zimne-obliecky a zavesy

Dekoračný záves Snow a moderné obliečky Snow Deluxe vytvoria nádherný súzvuk vo vašej spálni. Ozaj, a spíte v zime radšej pod teplučkým flanelom, alebo preferujete bavlnu? Môžete si vybrať, v ktorej kvalite obliečok sa vám spí lepšie. Máme pre vás obe. Ak milujete minimalizmus, tento škandinávsky vzhľad si zamilujete. Je teraz mimoriadne trendy. S kolekciou Snow od Matějovského trafíte klinec po hlavičke, či už sa rozhodnete pre záves a deku do obývačky, alebo si na komplet vyladíte spálňu až po obliečky. Budete nadšení konečným výsledkom.

Štýlový posteľný prehoz - čerešnička na torte

Pekne ustlaná posteľ pôsobí uhladeným dojmom. Nejde len o to, že posteľ s prehozom esteticky vyzerá veľmi dobre, on plní aj praktickú úlohu. Chráni periny a aj samotné obliečky pred prachom. A aký si vybrať? Ideálne prehoz na posteľ, ktorý viete doladiť k viacerým obliečkam, keďže prehoz netreba prať tak často. Pekne vyzerajú krémové, hnedé či šedé farby, ktoré sa hodia prakticky ku všetkému a rovnako aj k zimnému dizajnu obliečok.

gabonga v zime

A keď si potrpíte na postlanú posteľ a na zladenie celej izby v jednom štýle, v kolekcii New Star máte nielen záves, obliečky, deku, ale aj taký istý posteľný prehoz. Motív s hviezdami je tak univerzálny, že sa vám bude hodiť v každom ročnom období a je veľká pravdepodobnosť, že zaspávať vo hviezdach budú chcieť aj vaše deti.

Tak, ako? Inšpirovali sme vás? Teraz je ten správny čas naladiť sa na zimnú nôtu.

pohoda v zime

Pohodové a teplé nastávajúce večery vám želáme. Nech interiér vášho domova dotvára zimnú atmosféru za vašim oknom.