Posteľné obliečky Issimo Feeling biely

Posteľné obliečky Issimo Feeling biely

Hodnotenie produktu: 4/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

Luxusné posteľné obliečky

286,60 € s DPH

Dostupnosť: 4 - 5 dní
Doručíme dňa: 20.11.2019

Luxusné hodvábne obliečky ISSIMO Feeling biely obsahujú:
4x obliečka na vankúš, 50x70 cm
1x obliečka na prikrývku, 200x220 cm
1x posteľná plachta 260x270 cm

Dodanie: do 3 - 4 dní
Materiál: 5% Hodváb + 65% Tencel + 30% Bavlna
Materiál Tencel: je prírodná tkanina z celulózy. Medzi hlavné prednosti tejto tkaniny patrí dokonalý odvod vlhkosti, výnimočná hebkosť v porovnaní s ostatnými vláknami, či dokonalá hygiena založená na prírodnej báze.
Ošetrovanie: Posteľné obliečky perte prevrátené na rub a oddelene od inej bielizne. Pri praní voľte šetrné odstredenie a mokré obliečky nenechávajte po vypraní vlhké v práčke, ale pekne zaveste. Používajte vždy pracie prostriedky, ktoré odporúča výrobca a dodržujte aj výrobcom určenú teplotu prania. Posteľné obliečky odporúčame pred prvým použitím oprať samostatne.
Dodatočné informácie: Issimo: Od začiatku svojho pôsobenia vyrába luxusné posteľné obliečky. Ručná práca prepojená s modernou technológiou odráža životný štýl. Každú sezónu prichádza nová kolekcia posteného prádla z dieľne spoločnosti La Mansion. Spoločnosť kladie dôraz pre luxusné posteľné obliečky na zakladné piliere, ktorými sú: orientácia na zákazníka, kvalita posteľnej bielizne a odbornosť svojich pracovníkov.
Výrobca: ISSIMO, Turecko

Zákazníci kupujúci tento tovar zakúpili taktiež:

Novinky pre váš lepší domov

Zaregistrujte sa a získajte pravidelne horúce novinky, inšpirácie a skvelé akciové ponuky pre váš domov plný krásy a pohody. Zoznámte sa so zásadami ochrany osobných údajov

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info