Biele ochranné rúško na tvár - 1 ks

Akcia
Neohodnotené
6 € –84 %
ochranne rusko na tvar gabonga 1
6 € –84 % 0,98 €
Momentálne nedostupné

Bavlnené rúško pre viacnásobné použitie. Vrstvené. 1ks v balení. Jednoducho stačí oprať a znova použiť. Môžete ho vyprať na najvyššej teplote. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Prečo si kúpiť toto rúško?

100% bavlna, cca. 200g - Na výrobu sme použili bielu bavlnenú látku. Bavlna je savý materiál a nasaje oveľa viac ako umelý materiál. Je vzdušná a savá zároveň. Jej gramáž je cca. 200g,  čo značí dostatočnú hrúbku. Toto rúško môžete prať pri 95 stupňoch, resp. vyvárať. Rovnako rúško môžete žehliť na vysokej teplote alebo aj parnou žehličkou s generátorom. Niekoľko násobné pranie zvládne v pohode a to aj pri vysokých stupňoch. Použitá je kvalitná a zdravotne nezávadná bavlna.

  • Gumička - použitá je kvalitná gumička, ktorá sa rigľuje. To zabezpečí, že gumička vydrží aj viacnásobné pranie. Rovnaká guma sa používa do napínacej posteľnej plachty, ktoré naši zákazníci pochvaľujú.
  • Vrstvenie- rúška sú vrstvené, čo zabezpečuje aj pohodlné rozprávanie a možnosť požívania pre ľudí s väčšou tvárou, resp. s menšou bradou. 
  • Dizajn - boky sú lemované bavlnenou páskou pre dlhšiu životnosť a každé rúško má našité aj etikety údržby. Sú tam jasné pokyny na pranie, žehlenie, sušenie...
  • Balenie - v jednom PVC obale je 5ks. Ako sú rúška balené je možné vidieť vo fotogalérii.
  • Výroba - rúško sa vyrába na Slovensku. Už roky dodávame našim zákazníkom napínacie plachty, ktoré šijeme rovnako na Slovensku a reakcie sú výborné. Pre čiastočný výpadok vo výrobe sme sa rozhodli aj pre rúška. Každé rúško má našité aj svoje symboly ošetrovania a rovnako sú tieto symboly uvedené aj na balení.

 

Pre koho je rúško určené? 

Táto veľkosť sa hodí pre dospelé osoby, pre pánov. Pre dámy, ktoré majú menší profil tváre pripravujeme dámsky model. 

 

Dodatočné informácie

Prirodzenou vlastnosťou bavlny je jej zrážanlivosť. To znamená, že po prvom opraní sa môže rúško zmenšiť o 4-7%. Je to normálne. 

Rúško nie je medicínsky testované a nemá žiadny filter. Po použití odporúčame vyprať a žehliť pri vysokej teplote. Rúško je vhodné aj na sterilizáciu parou. 

Kapacita našej výroby je 2000 ks denne. V prípade vyššieho počtu kusov nás kontaktujte pre individuálnu ponuku na 0918 500 163. 

Rúško je vyrobené na Slovensku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Hľadáte kvalitný domáci alebo hotelový textil? Značka AMIDO-EXQUISIT s rakúskymi koreňmi uspokojí potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov. Medzi produktmi s jej logom nájdete okrem posteľnej bielizne aj napínacie plachty, chrániče matracov, stolovú bielizeň či sortiment do kúpeľne, ako sú župany, kúpeľňové predložky, uteráky či osušky. AMIDO-EXQUISIT je otvorená aj požiadavkám tých zákazníkov, ktorí majú záujem o textílie vytvorené na mieru – čo sa týka farieb, veľkostí, materiálov alebo potlače, a to najmä pre komerčné účely. Neváhajte a ozdobte svoje spálne, jedálne či kúpeľne kvalitnými textíliami, ktoré urobia domov domovom a z hotela útulné miesto na oddych.