Vlastná posteľná bielizeň, vlastné uteráky a osušky

Dumali ste už nad originálnym darčekom? Mali ste záujem o reprezentovanie firmy do najmenších detailov a chceli ste aj uteráky s firemným logom? Aj to sú otázky, na ktoré máme odpovede. Internetový obchod www.gabonga.sk vám prináša kolekciu posteľnej bielizne, uterákov a osušiek podľa vlastného návrhu.

Vlastné posteľné obliečky

Vlastná posteľná bielizeň s fotkou

Zašlite nám Vašu fotografiu na vlastné posteľné obliečky vo veľmi dobrom rozlíšení mailom na adresu: info@gabonga.sk a my Vám ju natlačíme na kvalitný bavlnený satén, 100% bavlna. Ide o vysoko kvalitnú digitálnu tlač. Po zaslaní fotografie Vám potvrdíme, či je možné zaslanú fotografiu použiť na tlač a výrobu posteľnej bielizne podľa Vašich predstáv. Budete mať originálne vlastné posteľné obliečky pre svojich blízkych alebo pre seba. Môže to byť čokoľvek - deti, rodina, zvieratká. Jedinou podmienkou pre výrobu vlastnej posteľnej bielizne je fotografia fotená za denného svetla vonku, nie v miestnosti. Štandardná sada posteľných obliečok s vlastnou potlačou obsahuje 1x obliečku na vankúš a 1x obliečku na prikrývku 140x200cm.

obliecky-natura-bezova-nova

Vlastné uteráky, vlastné osušky

Mať tak vlastný uterák alebo osušku. Uteráky a osušky pre športové kluby, hotely, reštaurácie, či vlastná kolekcia uterákov alebo

Uteráky a osušky s logom sú vhodné ako dar alebo reklamný predmet. Pošlite nám logo, nápis alebo znak, ktorý si prajete mať na svojich vlastných uterákoch a osuškách. Vyberieme spolu vhodný uterák z našej kolekcie a s kvalitnou výšivkou získate vlastnú kolekciu uterákov a osušiek.

Mať vlastné uteráky a osušky nebolo nikdy jednoduchšie.

 

Viac informácií tu:

www.gabonga.sk

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie