Vlastná posteľná bielizeň, vlastné uteráky a osušky

Dumali ste už nad originálnym darčekom? Mali ste záujem o reprezentovanie firmy do najmenších detailov a chceli ste aj uteráky s firemným logom? Aj to sú otázky, na ktoré máme odpovede. Internetový obchod www.gabonga.sk vám prináša kolekciu posteľnej bielizne, uterákov a osušiek podľa vlastného návrhu.

Vlastné posteľné obliečky

Vlastná posteľná bielizeň s fotkou

Zašlite nám Vašu fotografiu na vlastné posteľné obliečky vo veľmi dobrom rozlíšení mailom na adresu: info@gabonga.sk a my Vám ju natlačíme na kvalitný bavlnený satén, 100% bavlna. Ide o vysoko kvalitnú digitálnu tlač. Po zaslaní fotografie Vám potvrdíme, či je možné zaslanú fotografiu použiť na tlač a výrobu posteľnej bielizne podľa Vašich predstáv. Budete mať originálne vlastné posteľné obliečky pre svojich blízkych alebo pre seba. Môže to byť čokoľvek - deti, rodina, zvieratká. Jedinou podmienkou pre výrobu vlastnej posteľnej bielizne je fotografia fotená za denného svetla vonku, nie v miestnosti. Štandardná sada posteľných obliečok s vlastnou potlačou obsahuje 1x obliečku na vankúš a 1x obliečku na prikrývku 140x200cm.

obliecky-natura-bezova-nova

Vlastné uteráky, vlastné osušky

Mať tak vlastný uterák alebo osušku. Uteráky a osušky pre športové kluby, hotely, reštaurácie, či vlastná kolekcia uterákov alebo

Uteráky a osušky s logom sú vhodné ako dar alebo reklamný predmet. Pošlite nám logo, nápis alebo znak, ktorý si prajete mať na svojich vlastných uterákoch a osuškách. Vyberieme spolu vhodný uterák z našej kolekcie a s kvalitnou výšivkou získate vlastnú kolekciu uterákov a osušiek.

Mať vlastné uteráky a osušky nebolo nikdy jednoduchšie.

 

Viac informácií tu:

www.gabonga.sk