Detská posteľná bielizeň – Trendy v detskej izbe

Moderný životný štýl je trendom v každej oblasti života, ktorý neobišiel ani deti a detskú izbu. Svoju časť si z tohto koláča zobrala aj trendová detská posteľná bielizeň – detské návliečky. Práve o detských návliečkach, kine a TV je tento krátky blog.

Aby som sa vyjadrila tak trochu básnicky, detská izba by mala mať podobný účinok ako opojný nápoj, ktorý príjemne uvoľní detské telo a keď deti prepadne únava, navodí im pokojný a hlboký spánok plný relaxu a oddychu.

Od detskej postele sa všetko ostatné v detskej izbe odvíja. Súčasťou detskej postele sú aj detské návliečky, ktoré reprezentujú obľúbenú detskú postavičku dieťaťa. Nakoniec, je to najväčší kúsok v detskej izbe a preto je logické, že detské návliečky budú zásadným spôsobom určovať celkový vzhľad.

deti miluju tlapkovu patrolu

Svet detí je krásny a nesmierne bohatý. Práve z toho ťažia aj dizajnéri a výrobcovia detskej posteľnej bielizne. K najznámejším výrobcom v našich zemepisných šírkach patrí český výrobca detskej posteľnej bielizne – Matějovský. Firma kladie vysoký dôraz na kvalitu detských návliečok a vyrába ich z prvotriednej bavlny. Detské návliečky od firmy Matějovský nájdete aj v našom certifikovanom e-shope. Výrobcovia i dizajnéri sa pokúšajú vymyslieť takú detskú izbu, ktorú by „žrali“ všetky deti. Veľmi im k tomu pomáhajú nestarnúce postavičky detských kreslených filmov, či rozprávok. Príkladom sú detské návliečky Frozen, detské návliečky Krtkodetské návliečky McQueen, či detské návliečky Paw Patrol. Tieto detské návliečky budú v kurze stále.

Aké trendy v interiéri detských izieb sú „in“ v tomto období, alebo čo nás čaká v najbližšej budúcnosti? Opäť to bude niečo od spoločnosti Disney alebo ich konkurencie, čo pôjde v kinách alebo v TV. Je zaujímavé pozorovať v oblasti predaja cez internet, aký veľký vplyv má na deti televízia, či kino. Vlastne skôr na ich rodičoch, ktorí detské návliečky nakupujú J. Keď sa do kín dostane nové pokračovanie Indiana Jones, Madagaskar, či Hot Wheels, okamžite náš internetový obchod pozoruje zvýšený predaj o detské návliečky s motívom Madagaskar, či Hot Wheels. Detská izba ako pirátska loď, tajomná jaskyňa Indiana Jonesa alebo okruh formuly F1 – to všetko je možné skombinovať s kvalitnou posteľnou bielizňou pre deti.

Takže čo je trendové pre detské posteľné návliečky? To nám vždy povie kino či televízia a popri nich tu stále budú v izbách nestarnúce postavičky, napr.: Bob a Bobek, či Tom a Jerry.