Súťaže o posteľnú bielizeň - posteľné obliečky, návliečky, deky...

Človek je od prírody tvor súťaživý a v posledných dňoch to dokazovali tí najlepší športovci sveta v Londýne. Olympíjske hry v Londýne sú práve toho obrazom.

Avšak súťažiť dnes môžete aj vtedy, keď nie ste športovec. Na internete je veľa súťaží o rôzne predmety. Zväčša stačí len vyplniť nejaký formulár a už ste v hre, súťažíte. Tieto súťaže sú o šťastí a náhode. Firmy, či e-shopy rozdávajú zo svojho, aby boli bližšie k svojím zákazníkom a budujú si vzťah so zákazníkom.

Vždy som bol presvedčený, že dobrý obchod je o dobrých vzťahoch. Dobrý obchod nemôže byť „jednosmerka“ a dá sa robiť len fyzicky. Internet nám ukázal, že aj obchod sa uberá virtuálnym smerom a aj tu sa dá robiť dobrý obchod a vytvoriť si vzťah so zákazníkom. Dôkazom toho sú opakované nákupy posteľnej bielizne aj niekoľkokrát za rok v našom internetovom obchode www.gabonga.sk, ktorý úspešne pôsobí na trhu od roku 2009 a získal si tisíce zákazníkov.

E-shop gabonga.sk sa ustavične snaží o budovanie vzťahu so zákazníkom a dôkazom sú aj súťaže o posteľné obliečky, uteráky či osušky. Nie každý obchod dá niekoľko krát do roka „zo svojho vrecka“ len tak posteľné obliečky, ktoré sú vyrobené z kvalitných materiálov vysokej hodnoty a kvality. Súťaže o posteľné obliečky sú rôzne a vždy kreatívne, aby si každý zasúťažil a pri troche šťastia i vyhral. V súťažiach sú si všetci rovní, každý stojí na rovnakej štartovacej čiare a pravidlá hry o posteľné obliečky sú jasne definované.

Prostredníctvom súťaži o posteľné obliečky, návliečky, uteráky alebo osušky sa gabonga.sk približuje širokej skupine zákazníkov. Na jednej strane e-shop gabonga získa mnoho informácií, ktoré vie spracovať a priniesť veľa nového pre zákazníka. Na druhej strane zákazník získa tiež. Získa kvalitné posteľné obliečky, uteráky alebo osušky. Cenou v súťaži však môže byť aj pobyt v penzióne, ktorý kúpil posteľnú bielizeň cez e-shop www.gabonga.sk.

Ako nezmeškať žiadnu súťaž?

-         navštevovať pravidelne náš e-shop www.gabonga.sk

-         byť fanúšikom našej stránky na Facebook-u

-         sledovať naše aktivity na našom blogu, sociálnej sieti TwitterPinterest, či Google Plus