Súťaže o posteľnú bielizeň - posteľné obliečky, návliečky, deky...

Človek je od prírody tvor súťaživý a v posledných dňoch to dokazovali tí najlepší športovci sveta v Londýne. Olympíjske hry v Londýne sú práve toho obrazom.

Avšak súťažiť dnes môžete aj vtedy, keď nie ste športovec. Na internete je veľa súťaží o rôzne predmety. Zväčša stačí len vyplniť nejaký formulár a už ste v hre, súťažíte. Tieto súťaže sú o šťastí a náhode. Firmy, či e-shopy rozdávajú zo svojho, aby boli bližšie k svojím zákazníkom a budujú si vzťah so zákazníkom.

Vždy som bol presvedčený, že dobrý obchod je o dobrých vzťahoch. Dobrý obchod nemôže byť „jednosmerka“ a dá sa robiť len fyzicky. Internet nám ukázal, že aj obchod sa uberá virtuálnym smerom a aj tu sa dá robiť dobrý obchod a vytvoriť si vzťah so zákazníkom. Dôkazom toho sú opakované nákupy posteľnej bielizne aj niekoľkokrát za rok v našom internetovom obchode www.gabonga.sk, ktorý úspešne pôsobí na trhu od roku 2009 a získal si tisíce zákazníkov.

E-shop gabonga.sk sa ustavične snaží o budovanie vzťahu so zákazníkom a dôkazom sú aj súťaže o posteľné obliečky, uteráky či osušky. Nie každý obchod dá niekoľko krát do roka „zo svojho vrecka“ len tak posteľné obliečky, ktoré sú vyrobené z kvalitných materiálov vysokej hodnoty a kvality. Súťaže o posteľné obliečky sú rôzne a vždy kreatívne, aby si každý zasúťažil a pri troche šťastia i vyhral. V súťažiach sú si všetci rovní, každý stojí na rovnakej štartovacej čiare a pravidlá hry o posteľné obliečky sú jasne definované.

Prostredníctvom súťaži o posteľné obliečky, návliečky, uteráky alebo osušky sa gabonga.sk približuje širokej skupine zákazníkov. Na jednej strane e-shop gabonga získa mnoho informácií, ktoré vie spracovať a priniesť veľa nového pre zákazníka. Na druhej strane zákazník získa tiež. Získa kvalitné posteľné obliečky, uteráky alebo osušky. Cenou v súťaži však môže byť aj pobyt v penzióne, ktorý kúpil posteľnú bielizeň cez e-shop www.gabonga.sk.

Ako nezmeškať žiadnu súťaž?

-         navštevovať pravidelne náš e-shop www.gabonga.sk

-         byť fanúšikom našej stránky na Facebook-u

-         sledovať naše aktivity na našom blogu, sociálnej sieti TwitterPinterest, či Google Plus

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie