Skutočný expert pre čistotu vašej bielizne

Každý občas nájde na svojich šatách odolnú škvrnu, ktorá sa nedá vyprať v bežnom pracom prostriedku. Nezostáva nič iné, než použiť špeciálne odstraňovače škvŕn, ale ani to veľakrát nezaručí úspech – potvrdí to každá skúsená gazdinka. Vedia to aj experti spoločnosti Henkel, ktorí práve preto prinášajú účinné riešenie. Je ním nová receptúra pracieho prostriedku Persil Expert, ktorá odolné škvrny odstráni naozaj spoľahlivo! Vylepšené zloženie znamená nielen spríjemnenie života spotrebiteľov, ale tiež veľký prínos pre životné prostredie

Unikátna nová receptúra pracieho prostriedku Persil Expert obsahuje vysoko účinný tekutý odstraňovač škvŕn. Ten sa vďaka novej technológii podarilo uzamknúť do mikrokapsúl pre dosiahnutie ešte väčšej výkonnosti pri odstraňovaní škvŕn. Mikrokapsuly priľnú priamo ku škvrnám, kde začínajú pôsobiť od prvého okamihu pracieho programu.

Persil Expert je mimoriadne silný predovšetkým na odstraňovanie škvŕn od džemu a ovocia. Vďaka vylepšenému enzymatickému „koktejlu“ je ešte účinnejší proti škvrnám od detskej výživy, citrusového ovocia, banánov a zmrzliny. Po použití pracieho prostriedku Persil Expert je tak zaistená dokonalá čistota vašej bielizne.

Inovované zloženie prostriedku Persil Expert sa vyznačuje nielen vysokou účinnosťou, ale
i koncentráciou. Väčšia koncentrácia znamená o 20 % menšie balenie. Umožňuje vyprať rovnaké množstvo bielizne ako predtým aj napriek tomu, že obsahuje menej pracieho prostriedku. Napríklad 4,8 kg balenie nového Persil Expert postačí na 60 dávok. Predtým bolo potrebné na rovnaké množstvo bielizne 6 kg pracieho prostriedku. Vďaka menšiemu objemu a hmotnosti balenia sa lepšie prenáša, skladuje a vytvára tiež menej odpadu. 

Perieme lepšie pre čistú budúcnosť

Nové zloženie pracieho prostriedku Persil Expert znamená lepšie pranie – vysokú účinnosť, pohodlnosť pri manipulácii a v neposlednom rade ohľaduplnosť voči životnému prostrediu. Súvisí to s dlhodobou snahou značky Persil o prinášanie trvalo udržateľných riešení. Koncentrované pracie prostriedky totiž ušetria 24 % obalových materiálov, čím prispievajú k zníženiu objemu odpadu, ktorý produkujú obchodníci a spotrebitelia. Vďaka nižšiemu dávkovaniu odtečie do kanalizácie po každom praní o 20 g menej chemických látok. Navyše, vďaka novému zloženiu najazdia ročne kamióny pri preprave prostriedkov v strednej a východnej Európe o 4 milióny kilometrov menej!