Slováci milujú aviváž

Výsledky prieskumu ukázali, že až dve tretiny Slovákov používa aviváž pri každom praní. Dokonca až 55% opýtaných respondentov používa aviváž častejšie ako v minulosti.

Naopak, menej alebo vôbec nepoužíva aviváž len 9% opýtaných, pričom takmer 90% z nich uvádza ako dôvod domnienku, že ich prací prášok už aviváž obsahuje, alebo je pre zaistenie vône dostatočný len ich prací prášok.

 

Prečo používať aviváž?

  • Zachováva hebkosť textílií.
  • Uľahčuje žehlenie.
  • Bielizeň je rýchlejšie suchá.
  • Kvalitná aviváž zabraňuje vzniku elektrostatických nábojov.
  • Dlhotrvajúca krásna vôňa.

 

Silan
Koncept aviváže predstavila spoločnosť Henkel prekvapenému svetu pred mnohými desiatkami rokov. Dnes už aviváže používa takmer každá domácnosť – niet divu, pretože s avivážou je oblečenie, ktoré nosíte, veľmi jemné a príjemné na dotyk. Od samotného počiatku až dodnes Silan bol a je priekopníkom v inováciách na trhu aviváží. Neustále uvádzanie nových produktov, ktoré vždy do bodky splnia vaše potreby, spravilo zo Silanu jednu z najvyhľadávanejších značiek aviváží vôbec. Vďaka nepretržitému vývoju, stále sa rozširujúcemu sortimentu vôní, ktoré pozitívne pôsobia na Vašu náladu i na náladu celej Vašej rodiny, má Silan výnimočné miesto – a to ako na trhu, tak vo vašom každodennom živote.


Silan ponúkame v piatich jedinečných produktových radoch – najobľúbenejšie varianty Classic a Sensitive, relaxačné varianty Secrets of Aromatherapy a prémiové varianty Royal a Pure & Natural.


Silan Classic – rad aviváží, ktorý dodá vašej bielizni neuveriteľnú jemnosť a vďaka novej receptúre s inovovanými parfumovými perlami aj dlhotrvajúcu sviežosť až na 8 týždňov.


Silan Sensitive – jemná, dermatologicky testovaná receptúra, jediná s odporúčaním Európskeho centra pre výskum alergií. Aviváž poskytuje výnimočnú hebkosť a je tak jemná, že ju môžete použiť aj pre citlivú detskú pokožku.


Silan Secrets of Aromatherapy využíva staroveké tajomstvo a kombinuje vôňu jedinečných kvetín z rôznych kultúr a vzácne esenciálne oleje. Pre pocit relaxácie a uvoľnenia, pre upokojenie a duševnú rovnováhu, pre inšpiráciu a povzbudenie.


Rad Silan Royal Flowers našiel svoju inšpiráciu medzi najvyberanejšími kráľovskými kvetmi - ružou a orchideou. Vďaka nim bude každý deň výnimočný a vy sa budete cítiť priam kráľovsky.


Silan Pure&Natural prináša dotyk prírody pre vašu bielizeň. Tri výnimočné varianty sú obohatené o starostlivo vybrané prírodné esencie, ktoré dodajú oblečeniu exkluzívnu a dlhotrvajúcu vôňu s nádychom prírody.

 

Zdroj: Henkel

 

Vybrané produkty si môžete kúpiť aj v našom e-shope tu: Aviváž Silan

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie