3D obliečky - NOVINKA na trhu

Čo sú to 3d obliečky? Je to naozaj novinka? Jednoduché vysvetlenie na tému 3d obliečok nájdete v tomto krátkom a užitočnom článku. Veríme, že Vám pomôže pri nákupe posteľnej bielizne

3D obliečky niektoré firmy už ponúkajú, áno. Otázkou ale zostáva, či sú to naozaj 3d obliečky (posteľné obliečky s 3d efektom) alebo len obyčajná fototlač. Naše obliečky sú naozaj 3d.

 

Ďalšou otázkou zostáva kvalita spracovania a materiál. Aký materiál majú "bežné" 3d obliečky ponúkane v SR? Je to naozaj 100% bavlna? Je to nebodaj bavlnený satén? 3D obliečky v našej ponuke majú vynikajúce spracovanie so zipsovým uzáverom a sú vyrobené zo 100% bavlny v prevedení bavlnený satén. Žiadna chemická zmes ani umelé polyesterové vlákno. Pozor, bavlnený satén nie je polyester. Je to materiál veľmi príjemný na dotyk.

 

Aké farbenie je použité? Je to pigmentová potlač alebo reaktívne farbenie? Posteľná bielizeň s 3d efektom v našom obchode je vyrábaná reaktívnym farbením, resp. technológiou, kde sa farby aktívne spájajú s látkou a zostávajú žiarivé. Je dosiahnutá farebná stálosť.

 

Aké rozmery majú posteľné oblečky s 3D efektom? Môžete si všimnúť rôzne rozmery na našom trhu. Najpoužívanejší a štandardný rozmer je 70x90cm obliečka na vankúš a 140x200 cm obliečka na paplón. Pozor! Nie všetci ponúkajú tieto rozmery a môže sa Vám stať, že vám to doma nesadne. V našej ponuke nájdete 3d obliečky štandardných rozmerov a preto spokojnosť bude zaručená

 

 

Chcem si kúpiť kvalitné a pekné obliečky s 3d efektom