Lacné obliečky. Kde ich kúpiť?

Aký je hlavný motív nákupu posteľných obliečok u človeka, ktorý napíše do vyhľadávača takéto slovné spojenie? To je asi každému jasné. Aké sú však očakávania týchto ľudí od produktu, ktorý si chcú kúpiť? Kde si môžu lacné obliečky zaobstarať? A s akými službami sa pri nákupe môžu stretnúť? Poďme sa spoločne pozrieť problému na koreň. Poradíme vám, ako sa vyhnúť problémom a nespokojnosti.

Lacné obliečky nemusia byť vždy kvalitné obliečky

Ľudia na internete často vyhľadávajú lacné obliečky. Hľadajú posteľnú bielizeň a posteľné obliečky za výhodné ceny. Okrem toho ľudia stále viac a viac zadávajú do vyhľadávačov napríklad aj slovné spojenia:

 • Akcia na návliečky
 • Výpredaj posteľnej bielizne
 • Zľava na návliečky
 • Lacné návliečky...

Lacného tovaru je na internete, ale i v kamenných predajniach neúrekom. Nielen na Slovensku, ale po celom svete. Hlavne po hospodárskej kríze v roku 2009 ceny padli dolu a predajcovia sa v tom období najviac predbiehali v zľavách. Prežili silní. Slabí neustáli  konkurenčný boj. Začal sa stupňovať tlak výrobcov a dodávateľov materiálu, aby znížili ceny aj oni. Niektorí podľahli tlaku. Klesla kvalita aj produktov aj služieb. Tento tlak tu ostal dodnes. Mnoho ľudí totiž očakáva, že aj od obchodov, ktoré sa chvália najlacnejším tovarom, môžu automaticky očakávať služby ako v certifikovaných eshopoch. Nie vždy to tak je.

 

Najväčším benefitom sú služby pre zákazníkov

Našťastie, čoraz viac ľudí si začína klásť dôležitú otázku: „Naozaj je cena najdôležitejší faktor pri nákupe?“ Prichádzajú na to, že to tak nie je. Potvrdilo to už množstvo výskumov. Napriek tomu vznikajú každú minútu vo svete eshopy a kamenné obchody, ktoré prezentujú nízku cenu ako najväčšiu výhodu svojich produktov a služieb. Chcú byť najlacnejší za každých okolností.

Gabonga.sk nie. Vieme, že každá služba a každý produkt má svoju hodnotu. Náš e-shop www.gabonga.sk je na trhu od roku 2009. Máme dlhoročné skúsenosti a vyškolených špecialistov. Ponúkame mnohé služby, ktoré majú svoju cenu a sú veľkým prínosom pre zákazníkov.

Spomeňme si len niektoré z nich:

 • Platba kartou online
 • Platba prevodom 
 • Osobný odber. Vyše 400 miest s možnosťou osobného odberu
 • Bezproblémové vrátenie a výmena tovaru. Až do 30 dní od objednania
 • Online chat
 • Doprava zadarmo pri hodnote nad 100 Eur
 • Tovar priamo na svojom sklade. Ak do dopoludnia objednáte, už zajtra máte balík doma

 

Človek, ktorý nakupuje na internete pravidelne, vníma tieto služby ako štandard. Žiaľ nie je tomu tak. Vznikli sme po kríze a ani vtedy sme nemali zámer byť najlacnejší. Už vtedy sme vedeli, že len predajom kvalitného produktu a poskytnutím prvotriednej služby sa zákazník vráti. A tak sa aj stalo. Počet našich lojálnych a spokojných zákazníkov neustále rastie. Vedia, že u nás nájdu široký výber overených produktov. Zákazník si môže v našom e-shope vybrať z výhodnej ponuky posteľných obliečok v rôznych prevedeniach a vzoroch a z rozličných materiálov, ako sú napríklad praktický krep, pevná bavlna, jemná viskóza, hrejivý flanel, luxusný bavlnený satén, revolučný bambus či dokonca prepychový damašek. A to všetko od výrobcov s certifikátom potvrdzujúcim kvalitu.  

obliecky-natura-bezova-nova

A čo je najväčší paradox? Práve veľké obchodné domy pôsobiace on-line predávajú rovnaký produkt o niečo drahšie, v porovnaní s lacnejšou konkurenciou. Aj poštovné má vyššiu cenu. Napriek tomu sa tieto obchody tešia veľkej popularite. Kľúčom k ich úspechu sú práve služby, ktoré si zákazníci cenia. Tieto slová však neznamenajú, že my chceme byť najdrahší. Nechceme umelo tlačiť cenu hore. Chceme vyjadriť naše úsilie prinášať zákazníkom akostné produkty za primerané ceny a  poskytnúť kvalitné služby s pridanou hodnotou.

Naše hodnoty zakladáme na individuálnom prístupe a naším cieľom je spokojnosť našich zákazníkov. Zákazníkom prinášame novinky a naše produkty kráčajú ruka v ruke s najnovšími trendmi vo svete interiérového dizajnu. Jedným z najkvalitnejších produktov za priateľskú cenu sú posteľné obliečky vyrobené z exkluzívnej tkaniny s názvom bavlna deluxe.

obliecky-sapin 

Kde si zákazník zaobstará lacné obliečky?

Vráťme sa teda k otázke, ktorú sme položili na začiatku. Kde teda kúpi zákazník lacné obliečky? Odpoveď nie je jednoznačná. Dnes má zákazník naozaj veľa možností. Stačí zadať do vyhľadávača slovné spojenie „lacné obliečky“ a zobrazí sa mu množstvo výsledkov. Na čo je dôležité myslieť pri ich vyhodnocovaní? Držte sa starej známej múdrosti: „Dva krát meraj a raz rež.“ Naozaj, neoplatí sa bezhlavo nakupovať a vyberať e-shopy, ktoré ponúkajú produkty najlacnejšie. Dbajte na to, či je na webovej stránke uvedený kontakt a aj telefónne číslo. Istota, že sa v prípade problému alebo potreby reklamácie budete mať komu dovolať je na nezaplatenie, čo poviete? Pozrite sa tiež, akými certifikátmi e-shop disponuje. A nie je na škodu overiť si, či sú pri produktoch uvedené dostatočné informácie o tovare. Vyhnete sa tak sklamaniu a nepríjemným prekvapeniam. V každom dobrom e-shope na bytový textil si môžete kúpiť zvýhodnenú posteľnú bielizeň, zlacnené uteráky či plachty za mimoriadnu cenu. Špeciálne akcie sa vyskytujú pravidelne. Nie je to však vždy iba o cene produktu, ale aj o jeho kvalite. Je potrebné si uvedomiť, že je to aj o službách pred a po nákupe. Objednajte si posteľné obliečky u nás. Vyčarujeme vám úsmev na tvári a máte istotu, že po nákupe budete cítiť radosť a spokojnosť.

kde-kupit-lacne-obliecky-(1)

A ako vieme zaručiť pre našich zákazníkov spokojnosť? Tovar doručíme rýchlo, z nových vecí sa budete môcť tešiť do 2 dní. Pri reklamácií bez zbytočných odkladov tovar vymeníme alebo vrátime peniaze. Nepoužité a nepoškodené posteľné obliečky alebo ostatný bytový textil nám môžete bez udania dôvodu vrátiť do 30 dní od nákupu. Máme prehľadné, zrozumiteľné a nízke poplatky za poštovné a balné. Naviac, pri nákupe nad 50€ nebude platiť poštovné a ani balné! A toto nie je všetko. Prezrite si zhrnutie všetkých výhod nákupu u nás. Ponúkame garancie, podporu a služby, ktoré nenájdete v každom e-shope.

superstretch-kategoria 

Koľko sa dá ušetriť na lacných obliečkach?

Všeobecná otázka, ktorú si pokladá množstvo ľudí. Patrí k nej aj všeobecná odpoveď. Niekedy málo, občas veľa, ale často aj nič. Vždy treba porovnávať jablká s jablkami. Jeden zákazník sa môže tešiť z lacných obliečok za 20 EUR. Pre ďalšieho zákazníka s iným životným štýlom môže aj cena 50 EUR za obliečky predstavovať veľkú úsporu, lebo bežne nakupuje posteľnú bielizeň za vyššie ceny. Aj keď niekde nájdete tovar lacnejší, môže trvať dodanie týždeň. Alebo naopak. Treba si určiť priority a zvážiť všetky faktory nákupu. V neposlednom rade treba dbať na ošetrovanie a správne zaobchádzanie s obliečkami, plachtami i uterákmi. Nesprávne pranie môže aj kvalitné obliečky znehodnotiť a môže vzniknúť problém. Na našom blogu nájdete užitočné tipy a zaujímavé informácie o bytovom textile a posteľných obliečkach, ktoré vám predstavia štýlové inšpirácie na zariadenie útulného interiéru, uľahčia vám život a taktiež vám pomôžu vyhnúť sa nepríjemným situáciám.

 3d-vianocne-obliecky2014-11-25-20-58-09

Pokiaľ hľadáte lacné obliečky, nakúpite ich aj u nás. Náš internetový obchod gabonga.sk ponúka svojim zákazníkom sekciu AKCIA, kde môže zákazník nakúpiť vybraný tovar výhodnejšie. Poznajú to aj naši registrovaní odberatelia noviniek, ktorí sú u nás radi a tešia sa mimoriadnym ponukám. O špeciálnych akciách vedia vždy ako prví, pretože im zľavy posielame priamo na email. Pre najvernejších zákazníkov máme pripravené aj výpredajové ponuky limitované časom a počtom kusov. Pridajte sa k registrovaným členom aj vy a užívajte si tajné výhody!

 

Chcete mať aj vy prehľad o aktuálnych akciách a zľavách?

>>> Registruj sa dole pod článkom do newslettera <<<