Ako poskladať posteľnú plachtu. Jednoducho a rýchlo

Ako poskladať plachtu? Ako ju poskladať rýchlo a efektívne? Aj na toto existuje jednoduchý návod, ktorý si môžete pozrieť. Už nemusíte mať viac jersey plachtu alebo frote plachtu pohodenú len tak v skrini.

Pozrite si tento jednoduchý návod v ktorom je ukázané, ako za pár sekúnd poskladať posteľnú plachtu. Návod je veľmi jednoduchý a už nikdy viac nemusíte mať plachtu pohodenú. Tento návod v minulosti nebol až tak vyhľadávaný, nakoľko sme v domácnostiach mali klasické plachty bez gumičky. Tie aj má stále niekto v obľube a naďalej ich používa. 

 

Najrozšírenejšími plachtami v domácnosti sa však postupne stali napínacie plachty jersey, ktoré majú po celom obvode všitú gumu. Nemenej známe sú plachty froté, tiež s gumičkou po obvode. Plachty sú vybavené nežehlivými úpravami a preto ich stačí oprať a natiahnuť na matrac. Ak však práve plachtu nebudete navliekať na matrac a plánujete ju mať uloženú v skrini, určite sa hodí tento video návod, ako ju mať pekne uloženú. 

>>> Video (ako placthu poskladať) nájdete aj tu <<<

  

 

Ak sa vám video páči, zdieľajte ho. Ak si myslíte, že by mohlo byť pre niekoho prospešné, zdieľajte ho

 

 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie