Dobré vzdelanie a vedomosti môžu posunúť jednotlivca i e-shop

Včera sme sa zúčastnili na kickoff meetingu k zaujímavému programu – pricemania academy. Ide o veľmi zaujímavý projekt, ktorý nás oslovil hneď na začiatku. A čím?

Keď som zistil, že ide o vzdelávanie, kto je partnerom projektu a kto bude hovoriť o svojich skúsenostiach, museli sme sa zúčastniť.

Gabonga.sk je na jednej strane malý e-shop, avšak na strane druhej svojou kvalitou poskytovaných služieb a kvalitou predávaného bytového textilu ponúka veľa. Stále však existuje priestor na zlepšenie a to je pre nás len motiváciou pracovať na sebe. Chceme poskytovať len kvalitné služby a predávať len kvalitný bytový textil. Chceme byť pri tomto startupe aby: aby ste náš e-shop našli, aby ste sa dobre v ňom cítili, pohodlne nakúpili, online komunikovali ak je treba ... . To všetko aby sa opakovalo a prinášalo úžitok všetkým zúčastneným stranám ako na slovenskom i zahraničnom trhu.

Veľkú príležitosť vidíme v pravideľnom vzdelávaní a práve pricemania academy. Sme radi, že tento projekt sa rodí a gabonga.sk bude pri tom.