Dobré vzdelanie a vedomosti môžu posunúť jednotlivca i e-shop

Včera sme sa zúčastnili na kickoff meetingu k zaujímavému programu – pricemania academy. Ide o veľmi zaujímavý projekt, ktorý nás oslovil hneď na začiatku. A čím?

Keď som zistil, že ide o vzdelávanie, kto je partnerom projektu a kto bude hovoriť o svojich skúsenostiach, museli sme sa zúčastniť.

Gabonga.sk je na jednej strane malý e-shop, avšak na strane druhej svojou kvalitou poskytovaných služieb a kvalitou predávaného bytového textilu ponúka veľa. Stále však existuje priestor na zlepšenie a to je pre nás len motiváciou pracovať na sebe. Chceme poskytovať len kvalitné služby a predávať len kvalitný bytový textil. Chceme byť pri tomto startupe aby: aby ste náš e-shop našli, aby ste sa dobre v ňom cítili, pohodlne nakúpili, online komunikovali ak je treba ... . To všetko aby sa opakovalo a prinášalo úžitok všetkým zúčastneným stranám ako na slovenskom i zahraničnom trhu.

Veľkú príležitosť vidíme v pravideľnom vzdelávaní a práve pricemania academy. Sme radi, že tento projekt sa rodí a gabonga.sk bude pri tom.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie