Detská izba pre futbalistu

Počas majstrovstiev žije celý svet futbalom. Dokonca aj deti na celom svete. Skandujú, fandia, prežívajú každý gól a faul. Niečo vám to hovorí? Pripomína vám to sledovanie zápasov s vašim drobcom u vás doma? Čo tak vytvoriť mu práve teraz parádnu futbalovú detskú izbu? To bude radosť!

Deti dnes majú oveľa viac možností športovať, ako kedysi, ale aj oveľa viac výhovoriek, prečo si radšej nezahrať hru z pohodlia detskej izby v mobile, alebo na Xboxe. Veľmi rýchlo a ľahko tak vznikajú závislosti, ktoré im komplikujú život.

Práve preto je dobré ich záujem o šport, prípadne talent oceniť a podporiť. Získajú tým nielen vzťah k pohybu, ale aj k zodpovednosti, férovosti, disciplíne. Je to navyše skvelá psychohygiena, ktorá zlepší vyhliadky vášho dieťaťa na zvládanie problémov do budúcna.

Tak, ako vášmu synovi, či vnúčikovi vytvoriť svoj vlastný športový svet aj doma?

Máte aj vy doma malého futbalového fanúšika?

Poznávacie znamenie: s nadšením a hlasným prejavom sleduje každý zápas,  zanietene fandí, jeho nálada v lete lopty stúpa a klesa, mená najlepších hráčov vám povie v sekunde, pikošky z ich súkromného života tiež a možno má aj účes na Hamšíka a aktívne hrá futbal. Chce sa podobať na svoju vysnívanú futbalovú hviezdu a najradšej by býval na futbalovom ihrisku.  

Futbalové doplnky do chlapčenskej detskej izby

3D futbalová tapeta

Bývať priamo na futbalovom ihrisku? A prečo nie? Vďaka fantastickej futbalovej 3D tapete bude malý futbalista razom v centre diania a futbalového zápasu. Obraz ako živý premení fádnu chlapčenskú izbu na originálne futbalové ihriisko aj s fanúšikmi. Takže učiť, ani hrať sa v tejto športovej detskej izbe už nikdy nebude sám. Fanúšikov ako on je predsa v hľadisku až až.

detská izba pre futbalistu

Futbalové posteľné obliečky

S myšlienkou na šport zaspávať a vstávať na futbalovom ihrisku? To je sen každého malého futbalistu. Chce to perfektné futbalové posteľné obliečky - z jednej strany vo farbe trávy a ihriska, z druhej strany bielo-čierne.  Doplnené spomienkovým rámikom s údajmi o narodení vášho malého športovca, izbička dostane osobný ráz a bude celá o ňom.

detské návliečeky futbalové

Futbalové obrázky a personalizované rámiky s menom

Malí futbalisti sú dosť akční, to áno. Na to treba myslieť, aby detská izba nevyzerala ako po invázií nespokojných fanúšikov. Poriadna napínacia plachta, ktorá si drží tvar, odolá aj vášmu malému akčnému hrdinovi. Biela, modrá, zelenkavá posteľná plachta... Ktorá?

A aby tých lôp nebolo málo a neboli iba na obliečkach a po zemi, ešte jedna malá ozdoba steny - začiatočné písmenko mena v tvare lopty v bielom rámiku a chlapčenská detská izba pre futbalistu je nachystaná.

Čo by ste neurobili pre podporu správnej športovej cesty vášho syna?

posteľná plachta s gumičkou

(v tomto blogu boli použité fotografie futbalových dresov z www.jako-sport.sk)