Detská izba Paw Patrol – Tlapková hliadka sa stala hitom

Ktoré dieťa nezatúžilo raz po malom šteniatku? Ak to vaše, tak potom asi ešte nevidelo Paw Patrol – Tlapkovú hliadku. Ale tomu sa dá ťažko uveriť, pretože tento animovaný príbeh sa stal hitom detí na celom svete. Každé dieťa by chcelo mať doma takých štvornohých záchranárov, alebo sa aspoň raz stať záchranárom. Jedno, či druhé, mu však môžete splniť hneď. Vyčarujte mu na Vianoce detské kráľovstvo s motívom Paw Patrol.

Hlavným hrdinom tejto rozprávky je chlapček, Ryder a jeho svorka statočných šteniatok, záchranárov. Ryder je technicky zdatný, čo je tiež vlastnosť dnešných detí, ale navyše, všetci spolu sú odvážnymi hrdinskými činmi vzorom pre najmenších.

Tí so zatajeným dychom sledujú, ako Tlapkova patrola denne zachraňuje ľudí, psíkov, ale aj celé pobrežné mestečko. Ako sa im darí zvládať menšie aj väčšie problémy, prekonávať prekážky. Pritom sa učia vlastnostiam ako odvaha, vytrvalosť, úprimnosť, láska, priateľstvo, schopnosť podporiť sa, podržať a ťahať spoločne za jeden koniec. Možno aj vaše dieťa žije týmto príbehom a inšpiruje sa. Takto si mnohé dobré zvyky napozoruje, napočúva a nevedome osvojí. Tak prečo ho nepodporiť?

Máme tu pre vás pár tipov, ako mu s istotou vyčarujete krásne Vianoce.

Detská tapeta Paw Patrol - Tlapková patrola

paw-patrol

V spoločnosti Tlapkovej hliadky a podpory priateľov ide všetko ľahšie. Prineste vášmu dieťaťu do izby obľúbených záchranárov v podobe krásnej tapety s animovanými postavičkami z tohto príbehu. A odteraz už nebude mať problém nielen zaspávať samé, ale ani tráviť čas v izbičke, pretože s ním stále bude jeho svorka veselých šteniatok a kamoš Ryder.

Detská deka Paw Patrol - Tlapková patrola

Túto poučnú rozprávku pozerajú aj detičky, ktoré sotva vedia rozprávať, ale už vnímajú obsah. Občas sú smutné, potom veselé, o chvíľu prekvapené a na záver spokojné. A potom aj tie, ktoré vám už samé povedia obsah posledného príbehu.

Všetky však majú niečo spoločné - rady sa hrajú na zemi. Tu poslúži a pred chladom ochráni na dotyk príjemná deka Tlapková patrola. Obľúbia si ju raz dva. Zvyknú si hrať sa na deke so svojimi naj hrdinami.

psia hliadka je hitom

Bude sa hodiť aj na zakrytie v postielke, najmenším v kočíku. Detské deky, tých nikdy nie je dosť.

Detská osuška Paw Patrol - Tlapková patrola

A keby sa vášmu drobcovi nechcelo večer do kúpelne, máme pre vás hneď dva tipy na radostné kúpanie.

  • Vyskúšajte rozprávkový uterák, alebo osušku zo 100 % bavlny froté s motívom Paw Patrol.
  • A namiesto županu použite Paw Patrol froté pončo s kapucňou.

V lete využijete pončo aj na pláži, či kúpalisku.

radost deti z obliecok

Detské obliečky Paw Patrol - Tlapková patrola

Tak a teraz pekne vykúpaní šup do postieľky k hrdinom z rozprávky. Poďme dosnívať rozprávkový príbeh ďalej. 

Obojstranné bavlnené detské obliečky Paw Patrol - Tlapková Patrola sú zo 100 % bavlny a sú určené do postielok pre najmenších. Na vás je už len zladiť ich buď s vašou spálňou, alebo s detskou izbičkou a dobre si vybrať na Gabonge.

deti miluju tlapkovu patrolu

Už viete, čo na Vianoce?

Ak by ste sa zatiaľ necítili na živý darček pod stromček, šteniatko, tak už máte tip, ako dopriať drobcovi hneď celú záchranársku Tlapkovú patrolu.

A veselé Vianoce môžu začať. To bude radosti!