Vianočné tipy: prečo je originálny darček najlepší?

Ani sa nenazdáte a sú tu Vianoce. Prepadne vás zhon so zháňania darčekov, premýšľate nad tým, koho by aký darček potešil. Tieto Vianoce darčeky nehľadajte v obchodoch. Namiesto toho siahnite po niečom výnimočnom. Uľahčíme vám to malou inšpiráciou.

Nie je nič horšie, ako obdarovať niekoho darčekom, ktorý neskôr zapadne prachom a ostane nevyužitý. Zamrzí to nielen obdarovaného, ale aj vás. Vybrať užitočný darček sa môže zdať ako nemožná úloha. Najmä, ak dotyčná osoba vyzerá, že má naozaj všetko. Práve vtedy sú ideálnym riešením personalizované darčeky, ktoré sú jediné svojho druhu.

 

Nie každý si trúfne na ručne vyrobené darčeky.

 

Ak patríte medzi tých, ktorí nie sú zruční v ručných prácach, na ručne vyrobený darček si pravdepodobne netrúfnete. Ak už máte nápad, nechajte výrobu takéhoto darčeka na niekoho iného.

 

Praktickým a zároveň osobitým darčekom sú obliečky s vlastnou potlačou. Jediná vec, ktorou prispejete ku konečnému výsledku, je fotografia podľa výberu, ktorá sa vytlačí na obliečky. Fotografie sa tlačia na posteľné prádlo, vyrobené z kvalitného materiálu – bavlnený satén.

 

Ďalším tipom je možnosť navrhnúť si vlastnú kolekciu uterákov a osušiek. Kreativite sa medze nekladú, navrhnite si preto logo či nápis, ktorý sa následne vyšije na uteráky či osušky.

 

Takto navrhnutý darček je nielen užitočný, ale zároveň ním vyjadríte ako vám na obdarovávanej osobe záleží.

 

Prečo sú originálne darčeky lepšie?

Darovať niečo špeciálne nie je tak zložité. Originálne darčeky si ľudia vážia omnoho viac, pretože skrývajú za sebou celý proces od vymyslenia až po realizáciu.

Okrem toho:

  • máte istotu, že nikto iný rovnaký darček nebude mať,

  • už len samotnou myšlienkou darovať niečo originálne dávate najavo, že osoba bola obdarovaná z lásky,

  • darček bude osobný, prispôsobíte ho podľa toho, čo má obdarovaná osoba rada,

  • takto prispôsobený darček určite neostane nevyužitý.

 

Výber darčekov už nemusí byť náročný. Prečítajte si o výrobe posteľného prádla a uterákov a darujte tieto Vianoce niečo výnimočné.

 

Chcem vedieť viac o obliečkach a uterákoch s vlastnou potlačou.

 

 

originalny-darcek-obliecky