Podložka pre deti - bezpečné a kvalitné prostredie

Dieťa potrebuje na svoj rozvoj kvalitné a bezpečné miesto, ktoré mu pridá rozvoj kreativity a priestor na vzdelávanie sa. Mamičky často investujú financie a podložka pre deti je výbavou mnohých domácností s malými ratolesťami. Podložka pre deti však nemusí byť nudným miestom v byte alebo dome, môže byť kreatívnym a vzdelávacím kútikom.

Podložky pre deti Parklon/Lalalu sú kreatívnym a vzdelávacím prístavom pre malé deti. Sú kvalitné, bezpečné a pohodlné, so špeciálnou vrstvou PVC na povrchu. Podložka pre deti spĺňa bezpečnostné a hygienické normy a nároky na kvalitu.

Podložka pre deti rozvíja fantáziu a hravosť

Špeciálne upravená vrstva PVC, ktorá tvorí podložku pre deti Parklon aj Lalalu, je z jemného materiálu, ktorý je vodeodolný, netoxický a hypoalergénny.

„Podložka pre deti Parklon aj Lalalu sa ľahko čistí a udržiava. Má umývateľný a protišmykový povrch a dodržiava najvyššie hygienické štandardy, ale aj bezpečnostné normy. Povrch podložky pre deti Parklon aj Lalalu je potlačený pútavým a náučným vzorom, ktorý rozvíja detskú fantáziu a hravosť,“ uviedol majiteľ predajne podložiek pre deti Gabonga.sk.

Podložka odhluční hru detí

Podložka pre deti Parklon aj Lalalu má dlhú, až 10-ročnú, životnosť a zachováva si tvar. Je odolná a jej využitie nenájdu mamičky len v domácnostiach, ale často sa používajú na miestach, kde je veľký pohyb detí – detské kútiky, škôlky a telocvične.

Podložky pre deti Lalalu/Parklon majú vynikajúce izolačné vlastnosti a vytvárajú dokonalý komfort. Tlmia pohyb detí na podložke a sú vynikajúcou izoláciou od hluku pri hre detí. Podložka pre deti má rôzne rozmery, kvalitu a motívy potlače, ktoré rozvíjajú psychické a fyzické schopnosti dieťaťa hravou a nenásilnou formou,“ ukončuje predajca podložiek pre deti Parklon/Lalalu.

Náš  TIP pre Vás: nezmeškaj akciu týždňa a nakupuj výhodne >>>

 

detska-podlozka-na-zem-na-hranie-pre-deti-gabonga

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie