Nálepky na stenu pre deti vás dostanú do ríše fantázie

Detská izba je miestnosť, kde je všetko možné. Z naskladaných vankúšov a diek tu vznikajú záhadné domčeky pre škriatkov, skriňa je jaskyňa, posteľ loď a pod posteľou tajné chodby... Ako odpútať fantáziu ešte viac a izbu zároveň dekorovať? Ide to aj vďaka detským nálepkám na stenu.

nálepky-na-stenu-tlapková-patrola-gabonga.sk

V čom sú nálepky na stenu pre deti také špeciálne?

Akékoľvek nálepky na stenu sú výborným dekoračným prvkom v domácnosti, dokážu rýchlo doladiť interiér do požadovaného stavu. Už za pár sekúnd sa stena premení na hotové umelecké dielo. Celá miestnosť tak dostane nový nádych a známku originality. Veľakrát sa trápime s výberom farieb a nábytku a stále máme pocit, že tu ešte čosi chýba. Ten tmavý kút za sedačkou je akýsi nedokončený. Nábytok sa tam už nezmestí a pre rastliny je tam príliš veľká tma. S nálepkami na stenu je tento problém vyriešený. Vyberte si akýkoľvek motív a prázdna stena dostane dušu.

Nálepky na stenu pre deti sú ideálne do detských izbičiek, ale aj do študentských izieb, kde ešte majú čo povedať vďaka športovým motívom či kvetinám. Krásne disney princezné, usmievavé hovoriace autá z rozprávky Cars alebo tím Tlapkovej patroly, ktorý vyrieši každý problém, a ešte veľa iných motívov, ktoré naše deti tak milujú.

Deti potrebujú svojich hrdinov a ešte radšej sú, ak s nimi môžu tráviť svoje dni. Prebúdzať sa s nimi a po ich boku aj zaspávať. Cítia sa istejšie a navyše v nich vidia svojich priateľov. Milujú zvieratá? Stena plná dinosaurov, psíkov, mačičiek alebo motýlikov – to je niečo pre nich! Zbohom, nuda! Tu sa bude fantazírovať a vymýšľať príbeh o tom, ako odvážny pirát zachránil princeznú pred zlým drakom, aj vďaka detským nálepkám na stenu.

nálepky-na-stenu-zvieratká-balenie-gabonga.sk

Nálepky na stenu pre deti sa ľahko aplikujú a dajú sa viackrát použiť

Ak sa rozhodnete svojim deťom zaobstarať nálepky na stenu, nemusíte sa trápiť s ich aplikáciou. Nie je to nič zložité. Obrázok odlepíte od fólie a pritlačíte na čistú stenu. Ak sa neskôr rozhodnete, že sa vám tam nepáči alebo ho chcete umiestniť niekam inam, nálepku zľahka stiahnete zo steny a premiestnite na iné cieľové miesto. Nálepky na stenu pre deti sú pevné a odolné a nestiahnu so sebou aj maľovku. Ľahko priľnú na ďalšie miesto. Čo v prípade, ak sa nálepka zašpiní? Stačí ju jemne poutierať vlhkou handričkou a problém je vyriešený. Vaša stena bude veľmi inšpiratívna a moderná. Keďže fantázii sa medze nekladú, môžete s nálepkami oblepiť aj detský nábytok ako napríklad posteľ, nočný stolík, zrkadlo, skriňu. Veselá detská izba je ideálna na výmysly, šantenie a radostný smiech.