Užitočné články, postrehy, tipy a rady

Nechajte sa inšpirovať našimi postrehmi z oblasti bytového textilu i bežného života. Tu nájdete veľa odpovedí na veľa otázok, ako aj úvahy z bežného života. Ak ste aj napriek tomu nenašli to, čo ste hľadali, napíšte na info@gabonga.sk 

Prečo nakupovať online?

Prečo nakupovať online? Virtuálny svet zasiahol posledné roky do života každého z nás, či sa nám to páči, alebo nie. Namiesto vystávania na pošte, posielame emaily, namiesto osobného zoznamovania, sa viac zoznamuje online, namiesto behania po nákupoch, radšej nakupujeme online z pohodlia obývačky.

Čítajte viac...

Ako si vybrať uteráky a osušky

Ako si vybrať uteráky a osušky Staré uteráky vás už omrzeli, prípadne doslúžili? Alebo vám v čase dovoleniek chýba do kufra už len plážová osuška? Uteráky a osušky sú našimi každodennými spoločníkmi. Dotýkajú sa našej tváre a pokožky pred spaním, aj hneď po prebudení. Ako si vybrať uteráky a osušky?

Čítajte viac...

Lacné obliečky. Kde ich kúpiť?

Lacné obliečky. Kde ich kúpiť? Aký je hlavný motív nákupu posteľných obliečok u človeka, ktorý napíše do vyhľadávača takéto slovné spojenie? To je asi každému jasné. Aké sú však očakávania týchto ľudí od produktu, ktorý si chcú kúpiť? Kde si môžu lacné obliečky zaobstarať? A s akými službami sa pri nákupe môžu stretnúť? Poďme sa spoločne pozrieť problému na koreň. Poradíme vám, ako sa vyhnúť problémom a nespokojnosti.

Čítajte viac...

Bavlnené obliečky: 10 dôvodov, prečo overená klasika stále vyhráva

Bavlnené obliečky: 10 dôvodov, prečo overená klasika stále vyhráva Bavlna patrí roky medzi najpoužívanejšie a najviac rozšírené textilné materiály. Textilný priemysel by mal veľký problém, keby bavlna zmizla z trhu. Jej vlákna sa nachádzajú vo viac ako 50% vyrábaných textílií. Napriek rôznym alternatívnym materiálom, ktoré si získavajú popularitu, veľa ľudí stále dôveruje overeným vlastnostiam bavlny.

Čítajte viac...

Vyberáme posteľné prádlo: na čo si dať pozor?

Vyberáme posteľné prádlo: na čo si dať pozor? Posteľ symbolizuje maximálne pohodlie, na ktoré sa vždy po namáhavom dni tešíme. Keď si predstavíte najkomfortnejšiu posteľ, v akej ste kedy spali, čo sa vám ako prvé vybaví? Vsádzame na obliečky! Prichádzajú do priameho kontaktu s pokožkou a spolu so správnym vankúšom a matracom tvoria nerozlučnú kombináciu zaručujúcu kvalitný spánok.

Čítajte viac...

Desatoro starostlivosti o uteráky: takto si zachovajú mäkkosť a jemnosť

Desatoro starostlivosti o uteráky: takto si zachovajú mäkkosť a jemnosť Poznáte to. Investovali ste do príjemných mäkkých froté uterákov, no po prvom vypraní sa z nich stanú drsné špongie, ktoré vôbec nesajú vlhkosť a poslúžia jedine ako farebný doplnok do poličiek v kúpeľni. Často nevedomky robíme chyby v starostlivosti, ktoré spôsobujú zníženie savosti, zápach, vyblednutie či zašednutie. Aby ste sa podobným problémom vyhli, vyskúšajte naše triky na zachovanie kvality.

Čítajte viac...

Vzdelanie je fakt, vzdelávanie je proces

Vzdelanie je fakt, vzdelávanie je proces Už piatykrát sa uskutoční v Bratislave otvárací event pre vzdelávací program Pricemania Academy a Gabonga bude opäť pri tom. Touto cestou Vás pozývame. Ak pôsobíte v oblasti e-commerce a plánujete spustiť vlastný e-shop či zlepšiť svoj biznis, zúčastnite sa tejto akcie. Určite to posunie vaše podnikanie ďalej.

Čítajte viac...

Slováci milujú aviváž

Slováci milujú aviváž Výsledky prieskumu ukázali, že až dve tretiny Slovákov používa aviváž pri každom praní. Dokonca až 55% opýtaných respondentov používa aviváž častejšie ako v minulosti.

Čítajte viac...

Ošetrovanie a starostlivosť – 1. Časť, základné pravidlá

Ošetrovanie a starostlivosť – 1. Časť, základné pravidlá Zaobstarali ste si posteľné obliečky a máte z nich obrovskú radosť? Gratulujeme! Ak však chcete, aby vám posteľná bielizeň vydržala čo najdlhšie, treba sa o ňu pravidelne starať. Materiál, farba, prevedenie a ostatné parametre veľmi ovplyvňujú následnú starostlivosť. Pripravili sme pre vás sériu užitočných rád, ktoré sa týkajú ošetrovania a starostlivosti o posteľné obliečky. V prvom článku z tejto série vám prinášame praktické tipy o vlastnostiach jednotlivých materiálov a o základných pravidlách ich ošetrovania.

Čítajte viac...

Dobré vzdelanie a vedomosti môžu posunúť jednotlivca i e-shop

Včera sme sa zúčastnili na kickoff meetingu k zaujímavému programu – pricemania academy. Ide o veľmi zaujímavý projekt, ktorý nás oslovil hneď na začiatku. A čím?

Čítajte viac...

Nakupujte s rozumom

Potrebujete nové letné pneumatiky na auto? Ak je odpoveď kladná, zoberiete do ruky svoj tablet alebo smartphone a vyhľadáte si najlepšiu ponuku na webe. Poprípade po nedeľnom obede v nákupnom centre cestou do garáže sa zastavíte v hypermarkete a kúpite si požadované pneumatiky na nadchádzajúcu sezónu.

Čítajte viac...

Rok 2012 s e-shopom gabonga.sk

Môžeme povedať, že rok 2012 bol rokom veľkých zmien pre náš e-shop gabonga.sk. Tiež si dovolím tvrdiť, že sme zvýšili úroveň v predaji bytového textilu a potvrdením je opäť nárast počtu objednávok a to najmä pre produkty: posteľné obliečky, uteráky s vlastnou výšivkou a tiež aj nočné prádlo.

Čítajte viac...

Posteľná plachta – súčasť našej postele včera i dnes

Spomienka na detstvo a posteľná plachta vo mne evokujú spomienky na poriadok a nariadenia od rodičov, kedy som musela každé ráno pekne upraviť svoju posteľ vrátane plachty, ktorá často krát bola pokrčená. Ak bola plachta dosť široká dala sa zahnúť pod matrac a celú noc som mala pokoj. Ráno som ju len upravila.

Čítajte viac...

Súťaže o posteľnú bielizeň - posteľné obliečky, návliečky, deky...

Človek je od prírody tvor súťaživý a v posledných dňoch to dokazovali tí najlepší športovci sveta v Londýne. Olympíjske hry v Londýne sú práve toho obrazom

Čítajte viac...

Detská posteľná bielizeň – Trendy v detskej izbe

Moderný životný štýl je trendom v každej oblasti života, ktorý neobišiel ani deti a detskú izbu. Svoju časť si z tohto koláča zobrala aj trendová detská posteľná bielizeň – detské návliečky. Práve o detských návliečkach, kine a TV je tento krátky blog

Čítajte viac...

  • 1
  • 2

Novinky pre váš lepší domov

Zaregistrujte sa a získajte pravidelne horúce novinky, inšpirácie a skvelé akciové ponuky pre váš domov plný krásy a pohody. Zoznámte sa so zásadami ochrany osobných údajov

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info