Užitočné články, postrehy, tipy a rady

Nechajte sa inšpirovať našimi postrehmi z oblasti bytového textilu i bežného života. Tu nájdete veľa odpovedí na veľa otázok, ako aj úvahy z bežného života. Ak ste aj napriek tomu nenašli to, čo ste hľadali, napíšte na info@gabonga.sk 

Viete v čom spíte? Polyester alebo bavlnený satén?

Viete v čom spíte? Polyester alebo bavlnený satén? Slabý, alebo nepokojný spánok, časté prebúdzanie, či únava hneď po ránu, nemusia mať vždy zdravotnú príčinu. Viete, v čom spíte? Nemýlite si náhodou bavlnený satén s lacným polyesterom, v ktorom vaše telo nemôže dostatočne dýchať a nemá šancu zregenerovať sa?

Čítajte viac...

Prečo nakupovať online?

Prečo nakupovať online? Virtuálny svet zasiahol posledné roky do života každého z nás, či sa nám to páči, alebo nie. Namiesto vystávania na pošte, posielame emaily, namiesto osobného zoznamovania, sa viac zoznamuje online, namiesto behania po nákupoch, radšej nakupujeme online z pohodlia obývačky.

Čítajte viac...

2015/2016. Čo sa udialo a čo ďalej.

2015/2016. Čo sa udialo a čo ďalej. Je tu opäť čas sa zastaviť, spomaliť, analyzovať, vyhodnotiť, nadýchnuť sa a vykročiť ďalej. Robíme to tak každý rok a spomíname na dôležité udalosti, ktoré sa počas roka stali tak v súkromnom i pracovnom živote. Je to dôležité preto, aby sme sa z minulosti poučili. Najmä, ak sme spravili chyby. Ak sa z nich nepoučíme, chyby sa budú opakovať a to nie je cieľom ani doma, ani v práci.

Čítajte viac...

Novinky pre váš lepší domov

Zaregistrujte sa a získajte pravidelne horúce novinky, inšpirácie a skvelé akciové ponuky pre váš domov plný krásy a pohody. Zoznámte sa so zásadami ochrany osobných údajov

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info