Užitočné články, postrehy, tipy a rady

Nechajte sa inšpirovať našimi postrehmi z oblasti bytového textilu i bežného života. Tu nájdete veľa odpovedí na veľa otázok, ako aj úvahy z bežného života. Ak ste aj napriek tomu nenašli to, čo ste hľadali, napíšte na info@gabonga.sk 

6 rád, ako prať uteráky a osušky

6 rád, ako prať uteráky a osušky Kvalita vašich nových uterákov je po pár opraniach mizerná? Prestávajú dobre sať vodu, strácajú hebkosť a vyzerajú staro? Často je problém v nesprávnej starostlivosti. Ako tomu zabrániť? Ako sa správne starať o uteráky a osušky?

Čítajte viac...

Ako si vybrať uteráky a osušky

Ako si vybrať uteráky a osušky Staré uteráky vás už omrzeli, prípadne doslúžili? Alebo vám v čase dovoleniek chýba do kufra už len plážová osuška? Uteráky a osušky sú našimi každodennými spoločníkmi. Dotýkajú sa našej tváre a pokožky pred spaním, aj hneď po prebudení. Ako si vybrať uteráky a osušky?

Čítajte viac...

Ako často meniť uteráky, posteľnú bielizeň a vankúše?

Ako často meniť uteráky, posteľnú bielizeň a vankúše? Nepríjemné reakcie kože, infekcie, alergie, akné.. Vedeli ste, že za týmito problémami môže byť nedostatočná hygiena? Na posteľnej bielizni či uterákoch je liaheň roztočov, plesní a baktérií, ktorých sa zbavíte len pravidelným praním. Ako často by sme tak mali robiť?

Čítajte viac...

Bambusové uteráky a osušky. Aké sú?

Bambusové uteráky a osušky. Aké sú? Oplatí sa vám kupovať bambusové uteráky? Aké sú ich výhody alebo nevýhody oproti klasickým bavlneným uterákom? V tomto texte si zodpovieme základné otázky ohľadom bambusu a jeho využitia v textilnom priemysle, konkrétne pri bambusových uterákoch a osuškách.

Čítajte viac...

Novinky pre váš lepší domov

Zaregistrujte sa a získajte pravidelne horúce novinky, inšpirácie a skvelé akciové ponuky pre váš domov plný krásy a pohody. Zoznámte sa so zásadami ochrany osobných údajov

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info