Užitočné články, postrehy, tipy a rady

Nechajte sa inšpirovať našimi postrehmi z oblasti bytového textilu i bežného života. Tu nájdete veľa odpovedí na veľa otázok, ako aj úvahy z bežného života. Ak ste aj napriek tomu nenašli to, čo ste hľadali, napíšte na info@gabonga.sk 

Čo sme si priniesli z USA, alebo ako lacno vylepšiť každý deň?

Vždy v nás žila túžba pozrieť sa za veľkú mláku, priamo do mesta, ktoré nikdy nespí a navštíviť ho. Do New Yorku. Čo tam budeš robiť? Čo tam chceš vidieť?, dostával som otázky pred odchodom. Moja odpoveď bola možno pre niekoho veľmi prostá – chcem vidieť tú krajinu z ktorej prišiel hamburger, krajinu z ktorej prichádzajú novinky a inšpirácie pre obchodníkov, kde sa rozhoduje o veľkých veciach, previesť sa žltým taxíkom. Ako to dopadlo?

Čítajte viac...

Dobré vzdelanie a vedomosti môžu posunúť jednotlivca i e-shop

Včera sme sa zúčastnili na kickoff meetingu k zaujímavému programu – pricemania academy. Ide o veľmi zaujímavý projekt, ktorý nás oslovil hneď na začiatku. A čím?

Čítajte viac...

Nakupujte s rozumom

Potrebujete nové letné pneumatiky na auto? Ak je odpoveď kladná, zoberiete do ruky svoj tablet alebo smartphone a vyhľadáte si najlepšiu ponuku na webe. Poprípade po nedeľnom obede v nákupnom centre cestou do garáže sa zastavíte v hypermarkete a kúpite si požadované pneumatiky na nadchádzajúcu sezónu.

Čítajte viac...

Rok 2012 s e-shopom gabonga.sk

Môžeme povedať, že rok 2012 bol rokom veľkých zmien pre náš e-shop gabonga.sk. Tiež si dovolím tvrdiť, že sme zvýšili úroveň v predaji bytového textilu a potvrdením je opäť nárast počtu objednávok a to najmä pre produkty: posteľné obliečky, uteráky s vlastnou výšivkou a tiež aj nočné prádlo.

Čítajte viac...

Posteľná plachta – súčasť našej postele včera i dnes

Spomienka na detstvo a posteľná plachta vo mne evokujú spomienky na poriadok a nariadenia od rodičov, kedy som musela každé ráno pekne upraviť svoju posteľ vrátane plachty, ktorá často krát bola pokrčená. Ak bola plachta dosť široká dala sa zahnúť pod matrac a celú noc som mala pokoj. Ráno som ju len upravila.

Čítajte viac...

Skutočný expert pre čistotu vašej bielizne

Každý občas nájde na svojich šatách odolnú škvrnu, ktorá sa nedá vyprať v bežnom pracom prostriedku. Nezostáva nič iné, než použiť špeciálne odstraňovače škvŕn, ale ani to veľakrát nezaručí úspech – potvrdí to každá skúsená gazdinka. Vedia to aj experti spoločnosti Henkel, ktorí práve preto prinášajú účinné riešenie. Je ním nová receptúra pracieho prostriedku Persil Expert, ktorá odolné škvrny odstráni naozaj spoľahlivo! Vylepšené zloženie znamená nielen spríjemnenie života spotrebiteľov, ale tiež veľký prínos pre životné prostredie

Čítajte viac...

Súťaže o posteľnú bielizeň - posteľné obliečky, návliečky, deky...

Človek je od prírody tvor súťaživý a v posledných dňoch to dokazovali tí najlepší športovci sveta v Londýne. Olympíjske hry v Londýne sú práve toho obrazom

Čítajte viac...

Vlastná posteľná bielizeň, vlastné uteráky a osušky

Dumali ste už nad originálnym darčekom? Mali ste záujem o reprezentovanie firmy do najmenších detailov a chceli ste aj uteráky s firemným logom? Aj to sú otázky, na ktoré máme odpovede. Internetový obchod www.gabonga.sk vám prináša kolekciu posteľnej bielizne, uterákov a osušiek podľa vlastného návrhu.

Čítajte viac...

Detská posteľná bielizeň – Trendy v detskej izbe

Moderný životný štýl je trendom v každej oblasti života, ktorý neobišiel ani deti a detskú izbu. Svoju časť si z tohto koláča zobrala aj trendová detská posteľná bielizeň – detské návliečky. Práve o detských návliečkach, kine a TV je tento krátky blog

Čítajte viac...

Bambusové obliečky alebo bavlnené obliečky ?

Bambusové obliečky alebo bavlnené obliečky ? Ktoré sú viac príjemné? Ktoré sú viac antibakteriálne? Ktoré sú viac termoregulačné? Ak sa niekto pre bambusové obliečky rozhodne, tak sa tak rozhodne aj nabudúce. Získa praktickú skúsenosť a iné už viac nechce. Prečítajte si aj Vy o ich výhodách.

Čítajte viac...

Posteľné prádlo na internete v e-shopoch

Dnes, v čase počítačov a internetu sa dá nakúpiť prostredníctvom elektronických obchodov takmer všetko. V tomto blogu sa budem venovať konkrétnej skupine – bytový textil a posteľné prádlo.

Čítajte viac...

Bavlnený satén nie je polyester...

Keď som si prvý krát do svojho vlastného bytu kupovala posteľné prádlo, vtedy som až pochopila, koľko rôznych materiálov je na trhu. Aký materiál si kúpiť? Ako si vybrať ten najvhodnejší pre posteľné prádlo?

Čítajte viac...

Made in EU

V bežných obchodoch je každý týždeň hygienik, kontrolór a iný popravca. Dnes je veľa obchodov na internete, ktorých len na Slovensku vzniká niekoľko desiatok mesačne. A kvalita ?

Čítajte viac...

Halloween

Halloween Ide o sekulárny sviatok s karnevalovým charakterom, ktorý sa počas 90. rokov 20. storočia rýchlo rozšíril do Európy. Halloween je „americký sviatok, predvečer a noc z 31. októbra na 1. novembra pred Sviatkom všetkých svätých. Čítajte viac...

Čítajte viac...

Novinky pre váš lepší domov

Zaregistrujte sa a získajte pravidelne horúce novinky, inšpirácie a skvelé akciové ponuky pre váš domov plný krásy a pohody. Zoznámte sa so zásadami ochrany osobných údajov

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info