Užitočné články, postrehy, tipy a rady

Nechajte sa inšpirovať našimi postrehmi z oblasti bytového textilu i bežného života. Tu nájdete veľa odpovedí na veľa otázok, ako aj úvahy z bežného života. Ak ste aj napriek tomu nenašli to, čo ste hľadali, napíšte na info@gabonga.sk 

5 dôvodov, prečo si vybrať damaškové posteľné obliečky

5 dôvodov, prečo si vybrať damaškové posteľné obliečky Chcete sa cítiť v interiéri kráľovsky a zároveň nesiahnuť hlboko do vačku? Poobzerajte sa po damašku! Pokiaľ máte radi pocit luxusu a nestarnúcu eleganciu, damaškové posteľné obliečky budú pre vašu spálňu to pravé. Sú pre vás damaškové posteľné obliečky novinkou? Pripravili sme pre vás užitočné informácie, ktoré prezradia viac o tejto nádhernej textílii. Ak chcete vedieť, prečo sú damaškové posteľné obliečky v posledných rokoch také populárne, čítajte ďalej.

Čítajte viac...

Závesy sú stále trendy! Prečo im dať svoje áno?

Závesy sú stále trendy! Prečo im dať svoje áno? Premeňte svoj domov na miesto, na ktoré sa nielen pekne pozerá, ale fantasticky sa v ňom aj žije! Závesy do bytu rozhodne nie sú doplnkom z dôb dávno minulých. Naopak. Závesy sú dizajnovou a praktickou súčasťou domácnosti. Urobte radosť sebe aj svojmu bytu či domu a povedzte závesom áno. Prekvapí vás nielen ich krása, ale i funkčnosť. Prečítajte si dôvody, prečo sa oplatí ozdobiť okná závesmi a hoďte očkom po našich kúzelných inšpiráciách

Čítajte viac...

Chcete oživiť interiér? Vyskúšajte 3D tapety na stenu!

Chcete oživiť interiér? Vyskúšajte 3D tapety na stenu! Milovníci kreatívnych stien, zbystrite pozornosť! 3D tapety sa hodia na stenu do detskej izby, do obývačky či do spálne. Spravte zo svojho domu originálne miesto a vdýchnite každej miestnosti ducha výnimočnosti! Ako na to?

Čítajte viac...

Podložka pre deti - bezpečné a kvalitné prostredie

Podložka pre deti - bezpečné a kvalitné prostredie Dieťa potrebuje na svoj rozvoj kvalitné a bezpečné miesto, ktoré mu pridá rozvoj kreativity a priestor na vzdelávanie sa. Mamičky často investujú financie a podložka pre deti je výbavou mnohých domácností s malými ratolesťami. Podložka pre deti však nemusí byť nudným miestom v byte alebo dome, môže byť kreatívnym a vzdelávacím kútikom.

Čítajte viac...

3D obliečky v teste u zákazníka

3D obliečky v teste u zákazníka Je tu ďalšia recenzia priamo od zákazníka. V tomto prípade pani Zuzana testovala 3D obliečky z kolekcie 2017. Kolekcia sa vyznačuje veľkou pestrosťou farieb. Obliečky sú z jednej strany vzorované a z druhej strany jednofarebné. Prečítajte si, ako obliečky opísala pani Zuzana.

Čítajte viac...

Ako jednoducho a rýchlo upraviť posteľ

Ako jednoducho a rýchlo upraviť posteľ Pozná to každý už od detstva, ako nás rodičia uháňali. Niekoho menej, niekoho viac. No niekoho vôbec :-). Uprac si po sebe posteľ, nech to trochu vyzerá!

Čítajte viac...

Hodnotenie Thermo plachty na posteľ

Hodnotenie Thermo plachty na posteľ Naše produkty dávame pred uvedením do predaja otestovať aj našim zákazníkom. Samozrejme, že prejdú aj u nás kontrolou kvality. Toto hodnotenie si zaslúži samostatný článok, nakoľko sa pani Mária rozpísala. Prečítajte si, ako testovala...

Čítajte viac...

Ako na zdravý spánok

Ako na zdravý spánok Ak sa dobre vyspíte, môžete riešiť nastávajúce radosti aj starosti dňa. Ak sa vyspíte zle, myslíte len na to, ako pôjdete spať. Skúste sa preto každú noc vyspať dobre!

Čítajte viac...

Vianočné tipy: prečo je originálny darček najlepší?

Vianočné tipy: prečo je originálny darček najlepší? Ani sa nenazdáte a sú tu Vianoce. Prepadne vás zhon so zháňania darčekov, premýšľate nad tým, koho by aký darček potešil. Tieto Vianoce darčeky nehľadajte v obchodoch. Namiesto toho siahnite po niečom výnimočnom. Uľahčíme vám to malou inšpiráciou.

Čítajte viac...

Bez chémie, za pár centov: gazdinky, takto zachováte posteľné prádlo svieže

Bez chémie, za pár centov: gazdinky, takto zachováte posteľné prádlo svieže Nie je nad príjemný pocit, keď si líhate do čerstvo zakúpenej posteľnej bielizne. Potom prichádza prvé pranie, ktoré je často sprevádzané sklamaním.

Čítajte viac...

Bavlnené obliečky: 10 dôvodov, prečo overená klasika stále vyhráva

Bavlnené obliečky: 10 dôvodov, prečo overená klasika stále vyhráva Bavlna patrí roky medzi najpoužívanejšie a najviac rozšírené textilné materiály. Textilný priemysel by mal veľký problém, keby bavlna zmizla z trhu. Jej vlákna sa nachádzajú vo viac ako 50% vyrábaných textílií. Napriek rôznym alternatívnym materiálom, ktoré si získavajú popularitu, veľa ľudí stále dôveruje overeným vlastnostiam bavlny.

Čítajte viac...

Detská izba: vytvorte deťom farebný svet. Ako na to?

Detská izba: vytvorte deťom farebný svet. Ako na to? Chystáte sa ratolesiam vytvoriť inšpiratívny kútik? Na čo sa sústrediť, aby izba podporovala kreativitu a správny vývoj detí? Naučíme vás, ako čarovať s nábytkom a doplnkami, aby detské kráľovstvo bolo čo najviac útulné. Užitočné tipy pre vás...

Čítajte viac...

Vyberáme posteľné prádlo: na čo si dať pozor?

Vyberáme posteľné prádlo: na čo si dať pozor? Posteľ symbolizuje maximálne pohodlie, na ktoré sa vždy po namáhavom dni tešíme. Keď si predstavíte najkomfortnejšiu posteľ, v akej ste kedy spali, čo sa vám ako prvé vybaví? Vsádzame na obliečky! Prichádzajú do priameho kontaktu s pokožkou a spolu so správnym vankúšom a matracom tvoria nerozlučnú kombináciu zaručujúcu kvalitný spánok.

Čítajte viac...

Zariaďujeme spálňu – ako vytvoriť miesto pre lepší spánok a relax?

Zariaďujeme spálňu – ako vytvoriť miesto pre lepší spánok a relax? Spánok nám zaberie tretinu života, preto by sme zariaďovaniu spálne mali venovať špeciálnu pozornosť. Spálňa by mala symbolizovať miesto dokonalého relaxu a mala by byť zariadená tak, aby sa nám v nej dobre spalo. Čo treba vziať do úvahy pri zariaďovaní spálne?

Čítajte viac...

Desatoro starostlivosti o uteráky: takto si zachovajú mäkkosť a jemnosť

Desatoro starostlivosti o uteráky: takto si zachovajú mäkkosť a jemnosť Poznáte to. Investovali ste do príjemných mäkkých froté uterákov, no po prvom vypraní sa z nich stanú drsné špongie, ktoré vôbec nesajú vlhkosť a poslúžia jedine ako farebný doplnok do poličiek v kúpeľni. Často nevedomky robíme chyby v starostlivosti, ktoré spôsobujú zníženie savosti, zápach, vyblednutie či zašednutie. Aby ste sa podobným problémom vyhli, vyskúšajte naše triky na zachovanie kvality.

Čítajte viac...

Ako často meniť uteráky, posteľnú bielizeň a vankúše?

Ako často meniť uteráky, posteľnú bielizeň a vankúše? Nepríjemné reakcie kože, infekcie, alergie, akné.. Vedeli ste, že za týmito problémami môže byť nedostatočná hygiena? Na posteľnej bielizni či uterákoch je liaheň roztočov, plesní a baktérií, ktorých sa zbavíte len pravidelným praním. Ako často by sme tak mali robiť?

Čítajte viac...

Ako si vybrať správny vankúš?

Ako si vybrať správny vankúš? Spánok zaberá tretinu z nášho života, preto by sme rozhodnutie o vhodnom vankúši nemali podceňovať. Správny tvar vankúša ovplyvňuje kvalitu nášho spánku a, povedzme si úprimne, nikto sa nechce každé ráno budiť dolámaný, ale svieži a odpočinutý. Ako sa však v širokom sortimente zorientovať a na čo si pri výbere vankúša dať pozor?

Čítajte viac...

2015/2016. Čo sa udialo a čo ďalej.

2015/2016. Čo sa udialo a čo ďalej. Je tu opäť čas sa zastaviť, spomaliť, analyzovať, vyhodnotiť, nadýchnuť sa a vykročiť ďalej. Robíme to tak každý rok a spomíname na dôležité udalosti, ktoré sa počas roka stali tak v súkromnom i pracovnom živote. Je to dôležité preto, aby sme sa z minulosti poučili. Najmä, ak sme spravili chyby. Ak sa z nich nepoučíme, chyby sa budú opakovať a to nie je cieľom ani doma, ani v práci.

Čítajte viac...

Ako si vybrať správnu posteľnú plachtu / Aký rozmer plachty bude najlepší pre môj matrac?

Ako si vybrať správnu posteľnú plachtu / Aký rozmer plachty bude najlepší pre môj matrac? Vneste do svojej spálne vyšší štandard! Poradíme vám, ako si správne vybrať posteľnú napínaciu plachtu pre vašu maximálnu spokojnosť a spokojný spánok. Venovať sa budeme napínacím plachtám s gumičkou (Jersey), ktoré patria k najobľúbenejším a najpredávanejším na našom trhu. Len Gabonga.sk ich ročne predá niekoľko tisíc kusov.

Čítajte viac...

Bambus je super, bambus je BIO. A čo viskóza? Aká je?

Bambus je super, bambus je BIO. A čo viskóza? Aká je? Viskóza je super, tiež BIO a je “naša”. :-) Bambus je veľmi populárny. Stretávame sa s ním veľmi často pri ponožkách, uterákoch a osuškách. Každý, kto mal raz možnosť používať takýto výrobok (ponožky, uterák, utierky) si veľmi pochvaľoval. Prečo? Lebo bambus je…… taký a taký. Je výborný, je bio, ma vysokú savosť.

Čítajte viac...

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie