Užitočné články, postrehy, tipy a rady

Nechajte sa inšpirovať našimi postrehmi z oblasti bytového textilu i bežného života. Tu nájdete veľa odpovedí na veľa otázok, ako aj úvahy z bežného života. Ak ste aj napriek tomu nenašli to, čo ste hľadali, napíšte na info@gabonga.sk 

Detská izba Paw Patrol – Tlapková hliadka sa stala hitom

Detská izba Paw Patrol – Tlapková hliadka  sa stala hitom Ktoré dieťa nezatúžilo raz po malom šteniatku? Ak to vaše, tak potom asi ešte nevidelo Paw Patrol – Tlapkovú hliadku. Ale tomu sa dá ťažko uveriť, pretože tento animovaný príbeh sa stal hitom detí na celom svete. Každé dieťa by chcelo mať doma takých štvornohých záchranárov, alebo sa aspoň raz stať záchranárom. Jedno, či druhé, mu však môžete splniť hneď. Vyčarujte mu na Vianoce detské kráľovstvo s motívom Paw Patrol.

Čítajte viac...

Ako vybrať detskú hraciu podložku?

Ako vybrať detskú hraciu podložku? Bábätko začne veľmi rýchlo vnímať hračky. Po prvých troch mesiacoch navyše prekvapovať každý deň niečím novým. Zrazu je živšie, aktívnejšie, vnímavejšie. Ani sa nenazdáme a pretočí sa z chrbátika na bruško. A čo teraz?

Čítajte viac...

Moderná zimná spálňa

Moderná zimná spálňa Žijeme rýchle a náročné dni, často plné stresu. O to viac, že v zime nám chýba slniečko, rýchlejšie sa stmieva, únava prichádza skôr. Večer zaspávame s tým, že ráno vstaneme čerstvejší a vitálnejší.

Čítajte viac...

Šťastné, veselé, flanelové, nielen vianočné obliečky

Šťastné, veselé, flanelové, nielen vianočné obliečky Čoskoro nastane čas, keď zima bez opýtania zaklope na dvere. Či sa nám to páči, alebo nie, jeseň sa rozbieha v plnom prúde. Ako posledné roky, tak aj tento, prezujeme sa zo sandál rovno do čižiem a ani sa nenazdáme, sú tu Vianoce. A k nim patrí dobré jedlo, rodinná pohoda, snehová prikrývka, horúci čaj a chuť zababušiť sa po uši do teplých perín.

Čítajte viac...

Orientácia spálne –výhody a nevýhody jednotlivých orientácií

Ak žijeme v staršom mestskom byte, je jeho orientácia daná k svetovým stranám umiestnením bytu v dome. Niekedy môžeme mať byt otočený do ulice a inokedy do vnútrobloku.

Čítajte viac...

Detská izba ako z ríše rozprávok

Detská izba ako z ríše rozprávok Pamätáte si na časy, keď vám ako malým deťom čítali starí rodičia či rodičia rozprávky na dobrú noc? Tri vlasy Deda Vševeda, Snehulienka a 7 trpaslíkov alebo Tri prasiatka. Tieto klasické rozprávky patria k obľúbeným dodnes. Doba sa však pohla dopredu.

Čítajte viac...

Neúprosný čas

Neúprosný čas V mladosti si čas dáva načas, plynie pomaly a v prospech nás. Často sa nám zdá, že sa až vlečie. Vekom začína ťahať za opačný koniec. Medzitým zistíme, že sme nemali čas mať čas na to, čo stálo za to.

Čítajte viac...

Detská izba pre futbalistu

Detská izba pre futbalistu Počas majstrovstiev žije celý svet futbalom. Dokonca aj deti na celom svete. Skandujú, fandia, prežívajú každý gól a faul. Niečo vám to hovorí? Pripomína vám to sledovanie zápasov s vašim drobcom u vás doma? Čo tak vytvoriť mu práve teraz parádnu futbalovú detskú izbu? To bude radosť!

Čítajte viac...

Spálňa v provensálskom štýle

Spálňa v provensálskom štýle Jemnosť, zmyselnosť, romantika, vidiek... Potreba byť sám sebou, na nič sa nehrať, cítiť sa dobre a šťastne. Radi by ste sa zobúdzali ako v čarovnom francúzskom Provensálsku? Nalaďme sa provensálsky a povedzme si, ako zariadiť spálňu v provensálskom štýle.

Čítajte viac...

Škandinávsky štýl bývania – módny hit interiérov

Škandinávsky štýl bývania – módny hit interiérov Obrovským hitom v interiérovom dizajne je momentálne škandinávsky štýl. Mimoriadnej popularite sa teší už niekoľko rokov a zdá sa, že sa pomaly stáva akousi klasikou. Dotvára čoraz viac domácností a dokonca aj kancelárskych priestorov. Snúbi v sebe klasický vzhľad, kúsok retra, luxusu, trend a zároveň minimalizmus. Neobávajte sa ho, vôbec nemusí chladiť.

Čítajte viac...

6 rád, ako prať uteráky a osušky

6 rád, ako prať uteráky a osušky Kvalita vašich nových uterákov je po pár opraniach mizerná? Prestávajú dobre sať vodu, strácajú hebkosť a vyzerajú staro? Často je problém v nesprávnej starostlivosti. Ako tomu zabrániť? Ako sa správne starať o uteráky a osušky?

Čítajte viac...

Ako si vybrať uteráky a osušky

Ako si vybrať uteráky a osušky Staré uteráky vás už omrzeli, prípadne doslúžili? Alebo vám v čase dovoleniek chýba do kufra už len plážová osuška? Uteráky a osušky sú našimi každodennými spoločníkmi. Dotýkajú sa našej tváre a pokožky pred spaním, aj hneď po prebudení. Ako si vybrať uteráky a osušky?

Čítajte viac...

Ako prať posteľné obliečky?

Ako prať posteľné obliečky? Pomohli sme vám zorientovať sa a správne si vybrať kvalitné posteľné obliečky. Je čas povedať si, ako sa o ne starať, aby ešte dlho žiarili ako nové a čo najdlhšie vás tešili.

Čítajte viac...

5 tipov, ako oživiť na jar vaše bývanie

5 tipov, ako oživiť na jar vaše bývanie Cítite tú esenciu jari a blízkeho leta? Cítite, ako nám prichádza do života niečo nové?

Čítajte viac...

Vychytávky do spálne, ktoré si zamilujete

Vychytávky do spálne, ktoré si zamilujete Keď si uvedomíme, že spálňa je miestnosť, kde strávime tretinu svojho života, je určite nutné sa zamyslieť nad tým, aké doplnky nás v nej obklopujú a hlavne, či sa tam cítime príjemne. Základom je samozrejme pohodlná posteľ, no určite treba venovať pozornosť aj správnemu osvetleniu v spálni a v neposlednom rade doplnkom. Tie by nemali byť rušivé, ale správne dotvárať atmosféru našej spálne.

Čítajte viac...

Darčeková poukážka

Bezpečný nákup

Veľkoobchod

Hotelový program

Novinky pre váš lepší domov

Zaregistrujte sa a získajte pravidelne horúce novinky, inšpirácie a skvelé akciové ponuky pre váš domov plný krásy a pohody. Zoznámte sa so zásadami ochrany osobných údajov

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info