Obliečka na vankúšik Krtko v aute 40x40cm

Neohodnotené
Značka: Matějovský
6,90 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Obliečka na vankúš v rozmere 40x40cm Krtko v aute, Matějovský

Detailné informácie

Podrobný popis

Krtko, ježko a zajko sú vyobrazení na detskej dekoračnej obliečke Krtko v aute. Obliečka na vankúšik v rozmere 40x40cm do detskej izby vyrobená zo 100% bavlny od českého výrobcu Matějovský. Návlek 40x40cm je rovnaký z obidvoch strán.

Materiál: 100% bavlna ( bavlna digital)

Rozmer obliečky: 40x40cm

Zapínanie: zips

Výrobca: Matějovský, CZ

Všetky výrobky značky Matějovský sú certifikované Textilným skušobným ústavom v Brne, čo Vám zaručuje tú najlepšiu kvalitu. Práve táto kvalita a moderný dizajn sú dôvodom neustáleho rastu záujmu o výrobky značky Matějovský, s ktorou majú skúsenosti milióny zákazníkov v celej Európe

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Počuli ste už o značke Matějovský? Ide o rodinnú firmu z Česka, ktorá v textilnom priemysle udáva ten správny módny smer. Úsilím značky je vniesť do domácností harmóniu a dobrú náladu, ktorá sa určite dostaví nielen pri pohľade na bytové textílie, ale aj pri kontakte s nimi. Materiály produktov Matějovský sú precízne spracované a zahalené do toho najlepšieho dizajnu.

Čo vás ešte zaujme? Pozitívny prístup k ochrane životného prostredia v podobe racionálneho využívania prírodných surovín a ich profesionálne spracovanie špeciálnymi výrobnými technikami. Preto sú produkty Matějovský spoľahlivé a zdravotne bezpečné. Vaše kuchyne, spálnekúpeľne zažiaria.