Vyšívané obliečky

0 položiek

Kolekcia vyšívanej posteľnej bielizne z BAVLNY. Nová kolekcia vyšívanej posteľnej bielizne od firmy Greno je inšpirovaná prírodou. Pozorovaním trendov svetovej módy sme vytvorili návrhy pre ľudí, ktorí sa radi cítia v svojej spálni prirodzene. Každá posteľná bielizeň je zmyselné spojenie farieb: zemitej hnedej s trávovou zeleňou, teplej terakoty s pokojnou krémovou, na slnku dozrievajúcej olivy s chladnou béžovou, modernej červenej s tónovanou bielou. Celá kolekcia žiari radosťou, prírodou a zmyselnosťou. Firma Greno sa ako vždy postarala o veľmi vysokú kvalitu výrobku: posteľná bielizeň je vyrobená so značkovej bavlnenej látky, jemná výšivka je spojená s neopakovateľnými aplikáciami. Atestovaný, bezpečný uzáver zaisťuje pohodlné používanie. Posteľná bielizeň si po praní zachováva rozmer a nestráca farbu. Je to návrh pre všetkých, ktorí si cenia vyberanú eleganciu.

 

Perkal -je veľmi jemná a hustá tkanina v prostej väzbe. Tento materiál je vyrábaný v potlači alebo vo farbe. Na trh prichádza táto látka tiež pod názvom batist. Látka má pôvod v Indii. Perkal je prírodný materiál, čo zvýrazňuje jeho bio vlastnosti.

 

K posteľným vyšívaným obliečkam z perkalu doporučujeme používať kvalitné posteľné plachty

 

Dostupné rozmery z kolekcie obliečok vyšívané:

 

Rozmer A (jednolôžko):
1x obliečka na vankúš, 70 x 90 cm
1x obliečka na paplón, 140 x 200 cm

 

alebo

 

Rozmer C (dvojlôžko):
2x obliečka vankúš, 70 x 80 cm
1x obliečka na paplón, 220 x 200 cm

Zobraziť:

Novinky pre váš lepší domov

Zaregistrujte sa a získajte pravidelne horúce novinky, inšpirácie a skvelé akciové ponuky pre váš domov plný krásy a pohody. Zoznámte sa so zásadami ochrany osobných údajov

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info