Bavlna digitál Matějovský

2 Položky

Jedná sa o prírodný materiál, ktorý je veľmi príjemný, vzdušný a dobre odvádza vlhkosť. Klasická 100% bavlna v plátnovej väzbe je na slovenskom trhu najrozšírenejším materiálom pri výrobe posteľných obliečok.

Bavlna deluxe je vyrobená z bavlnenej priadze vo vysokej kvalite. Látka je navyše zušľachtená tzv. mercerovaním, sanforizáciou a kalandrovaním, čo vo výsledku znamená vyššiu pevnosť a dlhšiu životnosť látky. K tlači používame ekologické reaktívne farby, ktoré zafarbia vlákno do hĺbky, a tým si obliečky držia krásne žiarivé farby aj po mnohých praniach. Oproti bežnej bavlne poskytuje tento materiál lepší užívateľský komfort.

Bavlna deluxe digitál je z hľadiska materiálového prevedenia totožná s bavlnou deluxe. Rozdiel je v použití odlišnej tlačovej technológie. Jedná sa o najmodernejšiu, vysoko kvalitnú digitálnu tlač, ktorá umožňuje vytvoriť mimoriadne precízny detail. Táto metóda tlače sa využíva najmä u celoplošných pestrých motívov, ktoré vyžadujú dokonalé prevedenie.

Obliečky z bavlny deluxe odporúčame kombinovať s plachtami Jersey alebo Jersey Superstretch.

Rozmer:

Zobraziť:

Novinky pre váš lepší domov

Zaregistrujte sa a získajte pravidelne horúce novinky, inšpirácie a skvelé akciové ponuky pre váš domov plný krásy a pohody. Zoznámte sa so zásadami ochrany osobných údajov

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info