3D obliečky

2 Položky

Obliečky s 3D efektom v prevedení 100% bavlna, bavlnený satén. To je krása, luxus a kvalita. Posteľné obliečky s 3D efektom rozžiaria Vašu spálňu a pohľad na posteľ s 3D obliečkami bude zážitok. 3D obliečky nie sú len obliečky, ale je to aj luxusný doplnok Vašej spálne. Váš spánok s 3D obliečkami bude pokojný, lebo 3D obliečky sú veľmi kvalitné a vyrábané z kvalitnej egyptskej bavlny. Posteľné 3D obliečky Vás jednoducho očaria. V spojení s kvalitným prevedením sú vhodné ako luxusný darček. Toto nie je obyčajná fototlač na bavlnu. Toto sú 3D vzory na 100% bavlne.

  • Obliečka na vankúš má rozmer 70x90cm
  • Obliečka na paplón má rozmer 140x200cm
  • Materiál je 100% bavlna
  • Zipsový uzáver

Veľkou výhodou tejto posteľnej bielizne s 3D efektom je to, že z jednej strany je 3d vzor tak, ako môžete vidieť na obrázku. Z druhej strany sú obliečky jednofarebné. To je veľká výhoda, lebo jednou kúpou máte vlastne obliečky s 3d efektom a zároveň jednofarebné luxusné obliečky.  

Rozmer:

Zobraziť:

Novinky pre váš lepší domov

Zaregistrujte sa a získajte pravidelne horúce novinky, inšpirácie a skvelé akciové ponuky pre váš domov plný krásy a pohody. Zoznámte sa so zásadami ochrany osobných údajov

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info