Rok 2012 s e-shopom gabonga.sk

Môžeme povedať, že rok 2012 bol rokom veľkých zmien pre náš e-shop gabonga.sk. Tiež si dovolím tvrdiť, že sme zvýšili úroveň v predaji bytového textilu a potvrdením je opäť nárast počtu objednávok a to najmä pre produkty: posteľné obliečky, uteráky s vlastnou výšivkou a tiež aj nočné prádlo.

Najväčšou zmenou je kompletne nový dizajn, ktorý sa dlho pripravoval a výsledok hovorí sám za seba. Spomeniem aj ďalšie:

  • registrácia obchodnej značky Gabonga,
  • zaradenie novej značky ScanQuilt do ponuky,
  • Gabonga na sociálnych sieťach Twitter, Google Plus, Pinterest,
  • spustili sme oficiálny blog – inšpirácie do bytu,
  • prostredníctvom portálu zlavadna.sk sme kvalitný bytový textil spravili dostupnejším,
  • online podpora cez live chat,
  • každá objednávka je od nás odoslaná s malým bonusom,
  • prekonali sme 1000 fanúšikov na Facebook-u,
  • pridali sme do ponuky nočné prádlo značky Matějovský.

... a mnoho iného.

To všetko sa nám podarilo vďaka veľkému záujmu zo strany zákazníkov, ktorí opakovane nakupujete v našom e-shope. Na znak dôvery ste mali možnosť sa zapojiť každou objednávkou v predvianočnom období do našej veľkej súťaže, kde prvou cenou nebola osuška alebo uterák. Bol ňou plnohodnotný víkendový pobyt s plnou penziou. Takto si vás, zákazníkov vážime.

Aký bude rok 2013 a čo nám prinesie?

Vo všeobecnosti sú rôzne horoskopy a predpovede, ktoré hovoria o nasledujúcom období. Tím, ktorý spravuje e-shop gabonga.sk predávajúci kvalitný bytový textil nepozná presnú odpoveď o vývoji na globálnom trhu. Avšak sme presvedčení, že v spolupráci so silnými a stabilnými partnermi Vám – zákazníkom, namiešame zaujímavú ponuku kvalitného bytového textilu, nové značky, dizajny, rozšírenie ponuky.

Aby bolo nakupovanie z vašej obývačky pohodlnejšie, budeme tvrdo pracovať na vylepšení e-shopu z hľadiska prehľadnosti a funkčnosti. Našou snahou je získať v najbližšej dobe aj predĺženie certifikátov a získanie nových.

Pravidelne o našich novinkách budeme informovať tu:

Facebook

Twitter

Blog

Pinterest

 

Ďakujem ešte raz všetkým a prajeme len to najlepšie v novom roku 2013.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie