Výhodná sada 4ks uterákov, Psík žltý

Neohodnotené
Značka: Stanex
23,59 € –39 %
detsky uterak pes gabonga
23,59 € –39 % 14,40 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Sada 4 detských uterákov. 2x malý na ruky 30x50 + 2x veľký 50x70. Výhodná sada uterákov do školy alebo škôlky. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Zvýhodnená sada je ideálna príležitosť, keď potrebujete malý uteráčik na ruky 30x50cm a k nemu aj klasický uterák 50x70cm. V sade máte 4 praktické uteráky. 

  • Bežná cena za uteráky samostatne: 23,59 Eur
  • Zvýhodnená cena za sadu: 11,40 Eur

 

Za zvýhodnenú cenu získate:

  • 2x žltý uterák na ruky, 30x50cm
  • 2x žltý uterák  50x70cm 

To najjednoduchšie, čo môžeme urobiť pre deti, je ísť im príkladom. Deti sú veľmi dobrými pozorovateľmi. Sledujú, čo robíme a opakujú to. Teraz nehovoríme iba o pravidelnom umývaní rúk, zúbkov, sprchovaní, kúpaní. Je toho oveľa viac. Denná výmena spodnej bielizne, čisté šatstvo, udržiavanie domácnosti, vetranie, atď. Správna a pravidelná hygiena baktériám nedá šancu.

Detský organizmus je po nástupe do škôlky vystavený mnohým nástrahám, baktériám, vírusom a tým pádom aj opakovaným ochoreniam. Najúčinnejšou prevenciou detských chorôb je podľa lekárov dodržiavanie hygienických návykov. Na nás rodičoch je, aby sme ich to hravou formou naučili. Umývať si ruky, zúbky, používať svoj vlastný detský uteráčik, mydlo niekoľkokrát denne, nielen po toalete... 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

30-ročné skúsenosti v oblasti výroby textilu presvedčia aj vás. Česká spoločnosť Stanex sa spočiatku zameriavala na výrobu posteľnej bielizne, a keď dopyt po produktoch vzrástol, rozšíril sa aj sortiment vyrábaných produktov, konkrétne o prestieradlá či antialergické vankúše a paplóny. Na textíliách Stanex jasne vidieť snahu o dokonalosť, nielen čo sa týka kvality prevedenia, ale aj dizajnu výrobkov či vzťahu spoločnosti k životnému prostrediu. Čo všetko sa v súčasnosti pýši logom firmy Stanex? Hotelové a detské textílie, sortiment do kúpeľne (župany, uteráky, osušky, predložky), kuchyne (utierky, obrusy), ale takisto aj štýlová a kvalitná metráž. Budete si vedieť vybrať?