Obliečky do postieľky Bambus

Luxusné obliečky do postieľky 100x135cm

0 položiek

Novinka na slovenskom trhu!

 

BIO BAMBUS 3D OBLIEČKY

 

Vyskúšajte si raz ľahnúť do bambusových obliečok a už nikdy nebude chcieť iné.
Bambus (bamboo) je materiál 21.storočia. Voľne rastúci bambus nie je nijak chemicky ošetrovaný, preto zaručuje veľmi dobré antialergické vlastnosti. Kolekcia bio bambusových obliečok do postieľky obsahujú až 60% bambusového vlákna. Tieto vlákna sa vyrábajú z bambusov, ktoré rastú v tropických oblastiach a obsahujú zložku nazývanú „bamboo kun" , ktorá má prirodzené antibakteriálne a bakteriostatické vlastnosti. Tieto rastliny chránia pred baktériami a plesňami.

Bambusové posteľné obliečky sú hodvábne jemné na dotyk a sú jemnejšie ako bavlnený satén. Ďaľšou výhodou bambusových obliečok je mimoriadna priedušnosť (ideálne na horúce letné dni), no zároveň nižšia tepelná vodivosť( príjemný chladivý pocit),výborné termo vlastnosti a dlhá životnosť. Údržba obliečok je veľmi jednoduchá. Perú sa pri 40 stupňoch a stačí ich len jemne prežehliť.

 

Čím sú teda výnimočné:

  • hlavne materiálom: 60% bambus, 40% bavlna

  • 3D dizajnom. Niektoré vzory majú 3D dizajn

  • nadčasovým motívom, ktorý je pekný dnes i zajtra

  • pekné balenie, vhodné aj ako darček pre novorodenca

 

Bambus má výnimočné vlastnosti, o ktorých sa môžete dočítať v našom článku o bambuse. 

Zobraziť:

Novinky pre váš lepší domov

Zaregistrujte sa a získajte pravidelne horúce novinky, inšpirácie a skvelé akciové ponuky pre váš domov plný krásy a pohody. Zoznámte sa so zásadami ochrany osobných údajov

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info