Hracia podložka Premium "S" Happy Birthday - 140x140x1,2cm

Neohodnotené
Značka: LALALU
107 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Podložka na zem pre deti na hranie. Veľkosť "S" 140x140x1,2cm. Doprajte svojmu dieťaťu vyšší štandard zábavy, bezpečnosti aj pohodlia pri hraní. Podložku vie využiť aj rodič napríklad na cvičenie. 

Detailné informácie

Podrobný popis

PREMIUM rada detských podložiek je určená pre najnáročnejších zákazníkov, vďaka svojim vlastnostiam a materiálu. Podložky sú vyrobené z vysokokvalitného materiálu PVC, ktorý zaisťuje dlhú životnosť až 10 rokov, ľahké udržiavanie, je netoxický a hypoalergénny. 

Na vrchnej strany podložky sú vyobrazené zvieratká. Spodnú stranu tvorí abeceda.

Pre vyššiu bezpečnosť má podložka  hladko zakončené hrany s guľatými rohmi. 

Podložka sa aj po zrolovaní a uskladnení nepokrčí a ostáva bez záhybov.

Obrázky na podložke upútajú, vzdelávajú a vytvoria príjemné prostredie pre vaše deti 

Rozmery:

  • šírka: 140cm
  • dĺžka: 140 cm
  • hrúbka: 1,2 cm 

Detská podložka bude spoločníkom vášho dieťatka ešte dlho. Najskôr ako miesto, kde sa bude môcť pomaly kotúľať, neskôr sedieť, potom liezť po štyroch a nakoniec bezpečne hrať sa a stavať si svoje rozprávkové príbehy. Takže investícia do dobrej podložky sa vám s istotou vráti. O to viac, ak si kúpite podložku, ktorej životnosť je aj 10 rokov. Jej kvalitu rozoznáte na prvý pohľad.

Ak máte obavy položiť bábätko na zem, obávate sa chladu, alebo nárazov, vedzte, že vhodne zvolená podložka slúži aj ako teplotný izolant, zároveň tlmí nárazy a má protišmykovú úpravu.

 

Ako vybrať detskú hraciu podložku?

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Keď vyberáme textílie pre našich najmenších, zameriavame sa na to, aby boli absolútne bezpečné k citlivej detskej pokožke a aby nestratili svoje pôvodné vlastnosti aj po mnohých praniach. Na značku LALALU sa určite môžete spoľahnúť. Produkty nakupuje len od overených dodávateľov (Disney, Parklon, Pognae a i.), ktorí majú svoje textílie certifikované. A tak sa vaše dieťatko zahrá na štýlovej a praktickej hracej podložke či si zdriemne na ergonomicky tvarovanom detskom vankúšiku, ktorý je nádherným spestrením každej detskej izby. Aby bola ponuka LALALU kompletná, nájdete v nej aj pracie prostriedky, ergonomické nosiče či detskú kozmetiku, jednoducho všetko, čo je pre starostlivosť o dieťatko nevyhnutné.