Yankee Candle Elevation Sweet frosting

Yankee Candle Elevation Sweet frosting

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Vonná sviečka Yankee Candle, kolekcia Elevation

11,90 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 24.02.2020

 

Doprava zadarmo Doprava nad 50 Eur ZADARMO
Tovar na sklade  Rýchle doručenie
jednotka na trhu Najobľúbenejší e-shop s plachtami
vrátenie tovatu Vrátenie tovaru do 30 dní

Popis vône: Sladká poleva

Vynikajúce vyhotovenie klasického čerstvo upečeného koláčika s dokonalou krémovou vanilkou a skvelým nádychom korenia .

Poznámky k vôni:

  • Hlava: škoricový cukor
  • Srdce: vanilkový krém, čerstvý upečený koláčik , korenie
  • Základ: hnedý cukor

Hlava vône predstavuje počiatočný dojem z vône. Srdce vône je hlavným telom vône a základom je jeho konečný dojem.   

Najvýhodnejšie balenie: Veľká sviečka - najvýhodnejšia cena za hodinu horenia. Ktoré balenie koľko horí si môžete pozrieť v tabuľke nižšie. 

Sviečky Yankee Candle sú vyrobené z najlepších surovín, vrátane prírodných vonných výťažkov. Parafín je kompletne prevoňaný a rovnomerne rozložený. Ja tej najvyššej, potravinárskej kvality. Každý knot je ručne narovnaný.

BEZPEČNOSŤ: Na trhu je dnes veľa rôznych druhov sviečok, samozrejme, lacných, ktoré majú škodlivý vplyv na zdravie. Sviečky Yankee Candle sú absolútne zdravotne nezávadné. Dôvodom voľby aromatických (vonných) sviečok Yankee Candle je jednoznačne zdravotná nezávadnosť, kvalita a bezpečnosť. Tá súvisí nielen s výrobou, ale aj s obalom - so sklom.

Kolekcia Elevation - unikátne viečko sa perfektne hodí pod sviečku a vytvorí tak pevnú základňu. Vyzdvihne jej jedinečný dizajn. Kvalitné a hrubé sklo predurčuje tieto sviečky na ten najvhodnejší darček

 

Užitočné informácie o dobe horenia, rozmeroch a hmotnosti:

  Malá sviečka Elevation Stredná sviečka Elevation Veľká sviečka Elevation 
Počet knotov  1 3 2
Rozmer 7.4 x 7.4 x 7.4cm 10.5 x 10.5 x 9cm 10 x 10 x 15cm
Hmotnosť 96g 347g 553g

 

 

 

 

Prinášame vám fantastické sviečky, ktoré uvoľnia vašu myseľ, privedú vás na krajšie myšlienky, spríjemnia a zútulnia váš domov a urobia z jednoduchých chvíľ jedinečné. Čítať viac >>

 

Ako na to

Napriek tomu, že sú rovnaké princípy starostlivosti o sviečku Elevation ako pri klasickej kolekciii Yankee Candle , všetky naše pokyny sú vytlačené na dolnom štítku každej sviečky a mali by byť starostlivo dodržiavané. Medzi príklady pokynov na starostlivosť o sviečky patrí strihanie knôtu na 3 mm pred každým pálením. Odporúča sa tiež, aby po štyroch hodinách horenia sviečka zhasla, nechala sa dve hodiny vychladnúť a potom sa zastrihol knôt. Sviečka by mali byť umiestnené mimo tepelných zdrojov , prievanu a na povrchu ,ktorý odoláva vysokým teplotám. Nová kolekcia je vybavená dizajnom veka, ktorý sa na tento účel hodí pod sviečkou.

 

Vosk, počet knôtov, typ knôtu a umiestnenie knôtu boli testované, aby sa zabezpečila čo najlepšiu spotrebu vosku. Voskové jazierko nemusí byť počas prvých pár pálení a to z dôvodu hranatého tvaru skla. Ak je sviečka už v procese pálenia , jazierko z vosku by malo dosiahnuť okraj nádoby, roztaviť vosk po stranách a v rohoch.

Charakter vône: svieža
Farba: biela
Prevedenie / balenie: Elevation

Novinky pre váš lepší domov

Zaregistrujte sa a získajte pravidelne horúce novinky, inšpirácie a skvelé akciové ponuky pre váš domov plný krásy a pohody. Zoznámte sa so zásadami ochrany osobných údajov

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info