Sada uterákov Psík 1+1

Sada uterákov Psík 1+1

Hodnotenie produktu: 4.8/5 (5x)

Vaše hodnotenie:

Sada detských uterákov . Malý 30x50 + veľký 50x70.

7,56 € s DPH

10,80 € s DPH Zľava 3,24 €

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 22.01.2020

Zvýhodnená sada je ideálna príležitosť, keď potrebujete malý uteráčik na ruky 30x50cm a k nemu aj klasický uterák 50x70cm.

Bežná cena za uteráky samostatne: 10,80 Eur
Zvýhodnená cena za sadu: 7,56 Eur

 

Za zvýhodnenú cenu získate:

  • 1x uterák na ruky, 30x50cm
  • 1x uterák, 50x70cm

 

Na výber je žlté alebo zelené prevedenie. Ich devízou je, že k sebe majú aj kamarátov vo väčších rozmeroch v podobe klasického uteráka 70x90cm. Výborne sa hodia na osušenie tváre, ale môžete ich ponúknuť na používanie aj malým deťom. Práve primárne pre malé deti sú tieto uteráky určené. Táto kolekcia je v príjemných, jemných detských farbách s motívom macka aj psíka. Uteráky sú vyrobené z česanej bavlny, čo zvyšuje ich odolnosť a mäkkosť. Ak potrebujete uterák do škôlky, toto je správna voľba. 

 

Ako prať uteráky a osušky ?

Ako často prať uteráky

Kvalita vašich nových uterákov je po pár opraniach mizerná? Prestávajú dobre sať vodu, strácajú hebkosť a vyzerajú staro? Často je problém v nesprávnej starostlivosti. Ako tomu zabrániť? Ako sa správne starať o uteráky a osušky?

Prečítajte si viac a uchovajte kvalitu svojich uterákov >>>

Zákazníci kupujúci tento tovar zakúpili taktiež:

Novinky pre váš lepší domov

Zaregistrujte sa a získajte pravidelne horúce novinky, inšpirácie a skvelé akciové ponuky pre váš domov plný krásy a pohody. Zoznámte sa so zásadami ochrany osobných údajov

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info