Posteľné obliečky Issimo Wise

Posteľné obliečky Issimo Wise

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Luxusné posteľné obliečky

179 € s DPH

Dostupnosť: 4 - 5 dní
Doručíme dňa: 20.11.2019

Posteľné obliečky Issimo Wise v prevedení bavlnený satén sú v ponuke v nasledovnom balení, ktoré obsahuje:
4x obliečka na vankúš, 50x70 cm
1x obliečka na prikrývku, 200x220 cm
1x posteľná plachta 240x260 cm

Dodanie: do 3 - 4 dní
Materiál: 100% bavlna, prevedenie bavlnený satén
Popis kolekcie: Issimo Home bavlnený satén – luxusné posteľné obliečky v prevedení bavlnený satén predávané ako kompletná sada posteľnej bielizne na dvojlôžko. Pri výrobe posteľných obliečok bola použitá rotačná a panelová tlač, pri použití česanej priadze Penye 40/1, 200 nití na palec,vysoká kvalita.
Ošetrovanie: Posteľné obliečky perte prevrátené na rub a oddelene od inej bielizne. Pri praní voľte šetrné odstredenie a mokré obliečky nenechávajte po vypraní vlhké v práčke, ale pekne zaveste. Používajte vždy pracie prostriedky, ktoré odporúča výrobca a dodržujte aj výrobcom určenú teplotu prania. Posteľné obliečky odporúčame pred prvým použitím oprať samostatne.
Dodatočné informácie: Issimo: Od začiatku svojho pôsobenia vyrába luxusné posteľné obliečky. Ručná práca prepojená s modernou technológiou odráža životný štýl. Každú sezónu prichádza nová kolekcia posteného prádla z dieľne spoločnosti La Mansion. Spoločnosť kladie dôraz pre luxusné posteľné obliečky na zakladné piliere, ktorými sú: orientácia na zákazníka, kvalita posteľnej bielizne a odbornosť svojich pracovníkov.
Výrobca: ISSIMO, Turecko

Novinky pre váš lepší domov

Zaregistrujte sa a získajte pravidelne horúce novinky, inšpirácie a skvelé akciové ponuky pre váš domov plný krásy a pohody. Zoznámte sa so zásadami ochrany osobných údajov

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info