Biele ochranné rúško na tvár - 5 ks

Neohodnotené
23,64 € –62 %
ochranne rusko na tvar gabonga 1
23,64 € –62 % 9 €
Momentálne nedostupné

Bavlnené rúško pre viacnásobné použitie. Vrstvené. 5ks v balení. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Prečo si kúpiť toto rúško?

100% bavlna, cca. 200g - Na výrobu sme použili bielu bavlnenú látku. Bavlna je savý materiál a nasaje oveľa viac ako umelý materiál. Je vzdušná a savá zároveň. Jej gramáž je cca. 200g,  čo značí dostatočnú hrúbku. Toto rúško môžete prať pri 95 stupňoch, resp. vyvárať. Rovnako rúško môžete žehliť na vysokej teplote alebo aj parnou žehličkou s generátorom. Niekoľko násobné pranie zvládne v pohode a to aj pri vysokých stupňoch. Použitá je kvalitná a zdravotne nezávadná bavlna.

Gumička - použitá je kvalitná gumička, ktorá sa rigľuje. To zabezpečí, že gumička vydrží aj viacnásobné pranie. Rovnaká guma sa používa do napínacej posteľnej plachty, ktoré naši zákazníci pochvaľujú.

Vrstvenie- rúška sú vrstvené, čo zabezpečuje aj pohodlné rozprávanie a možnosť požívania pre ľudí s väčšou tvárou, resp. s menšou bradou. 

Dizajn - boky sú lemované bavlnenou páskou pre dlhšiu životnosť a každé rúško má našité aj etikety údržby. Sú tam jasné pokyny na pranie, žehlenie, sušenie...

Balenie - v jednom PVC obale je 5ks. Ako sú rúška balené je možné vidieť vo fotogalérii.

Výroba - rúško sa vyrába na Slovensku. Už roky dodávame našim zákazníkom napínacie plachty, ktoré šijeme rovnako na Slovensku a reakcie sú výborné. Pre čiastočný výpadok vo výrobe sme sa rozhodli aj pre rúška. Každé rúško má našité aj svoje symboly ošetrovania a rovnako sú tieto symboly uvedené aj na balení.

 

Pre koho je rúško určené? 

Táto veľkosť sa hodí pre dospelé osoby, pre pánov. Pre dámy, ktoré majú menší profil tváre je určený dámsky model. 

 

Dodatočné informácie

Prirodzenou vlastnosťou bavlny je jej zrážanlivosť. To znamená, že po prvom opraní sa môže rúško zmenšiť o 4-7%. Je to normálne. 

Rúško nie je medicínsky testované a nemá žiadny filter. Po použití odporúčame vyprať a žehliť pri vysokej teplote. Rúško je vhodné aj na sterilizáciu parou. 

Kapacita našej výroby je 2000 ks denne. V prípade vyššieho počtu kusov nás kontaktujte pre individuálnu ponuku na 0918 500 163. 

Rúško je vyrobené na Slovensku.

Dodatočné parametre

Kategória: Ochranné rúška
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Produkty firmy Amido-Exquisit, majú technicky vyspelú produkciu a prísne kontroly materiálu na vstupe aj výstupe sa oplatí vyskúšať. Ten, kto vyskúšal sa opakovane vracia. Firma Amido-Exquisit používa vybrané druhy farbív, najmodernejších farbiacich procesov a procesov úpravy materiálu. Len tak je možné, že všetky nastavenia farieb, tiež tmavých farieb, vykazujú pri praní (najmenej 60° C a viac) farebnú stálosť a sviežosť aj po mnohých praniach. Čisté švy pri plachtách s nadpriemerne vysokým počtom stehov sú zárukou kvality. Netreba zabúdať aj na komerčný textil, ktorý vôbec kvalitatívne nezaostáva za domácim textilom. Práve naopak. Výroba je komplet v Slovenskej Republike.