Znížili sme poplatok na NULU

Poplatok za platbu kartou sme úplne odstránili. Je aktuálnym trendom nakupovanie online, nakupovanie cez mobil a tablet.

Znížili sme poplatok na NULU

Stále populárnejšia je aj platba za tovar v eshope kreditnou kartou. Mnoho eshopov túto službu spoplatňuje. To z jednoduchého dôvodu. Banky si za platbu kartou pýtajú nemalé poplatky. Tie nie sú malé a predajcovia to prenášajú na zákazníka. Je to fixný poplatok + pohyblivá čiastka závislá na hodnote objednávky. Keď si to dáte spolu do jedného čísla, tak poplatok za platbu kartou sa môže vyšplhať relatívne vysoko. Vysoko hovorím preto, lebo marže sa pohybujú na veľmi nízkej úrovni. 

 

Občas zákazník vznesie námietku, že má veľa poplatkov a že toto by malo byť zadarmo. No v prípade internetového podnikania aj takáto suma sa ťažko schová niekde do ceny tovaru. Zväčša to obchody prenesú na zákazníka. Niekedy v plnej výške, inokedy len čiastočne. Tak sme to robili aj v Gabonga.sk. Avšak od tohoto týždňa je to už minulosť aj u nás a poplatok za platbu kartou sme znížili na 0€. 

 

Prajeme príjemné nakupovanie. A nezabudnite:  ...s nami sa býva krajšie a žije ľahšie

 

 

 

Novinky pre váš lepší domov

Zaregistrujte sa a získajte pravidelne horúce novinky, inšpirácie a skvelé akciové ponuky pre váš domov plný krásy a pohody. Zoznámte sa so zásadami ochrany osobných údajov

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info