Vonné sviečky Yankee Candle

Pocit bezpečia, tepla a pohody sa nám automaticky spája s atmosférou domova. Každý z nás hľadá doma útočisko, únik pred prácou a chvíľku pre seba, čas konečne vypnúť. A ako ľahšie vypnúť? Ako si lepšie užiť čaro domova a vzácne okamihy s rodinou, či slávnostné momenty? Vďaka nádherným a kvalitným vonným sviečkam Yankee Candle si vychutnáte každú chvíľku intenzívnejšie ako doteraz.

Vonné sviečky Yankee Candle

O tom, akú čarovnú moc majú sviečky, ktorá farba je vhodná kedy, si určite povieme v jednom z článkov na blogu. Sviečky sú zdrojom svetla, tepla a pohody. My, ženy, ich dôverne poznáme, stali sa súčasťou nášho života. Na sviečku nepotrebujeme príležitosť. Jednoducho patrí k nášmu domovu a k nám.

Možno ste si to ani neuvedomili, ale sviečky nás sprevádzajú vlastne od narodenia, od krstu, až do samého konca života. Sú súčasťou každej nezabudnutľnej chvíle, ale aj okamihov, kedy potrebujeme zastať, zavnímať, zamyslieť sa, či meditovať a znovu vstať. A to potrebujeme všetci...

Prinášame vám preto fantastické sviečky, ktoré uvoľnia vašu myseľ, privedú vás na krajšie myšlienky, spríjemnia a zútulnia váš domov a urobia z jednoduchých chvíľ jedinečné.

Prečo sme sa rozhodli priniesť vám práve vonné sviečky Yankee Candle?

ZNAČKA: Značka Yankee Candle je na svete medzi sviečkami pojem. História tejto americkej značky sa začala písať už v roku 1968. Dnes je najznámejším svetovým výrobcom aromatických sviečok a bytových vôní - 20 krajín sveta a len v USA viac ako 18 000 obchodov.

aromatická sviečkaPRÍRODA: Majú vysoké množstvo prírodných extraktov a aromatických olejov. Ide o trvácne a čisté vône.

PESTROSŤ: Každá jedna vôňa je odrazom miesta, alebo zážitku, ktorým je inšpirovaná. Môžete sa teda rozhodnúť, kam sa vďaka tej ktorej esencie "prenesiete". Vonné sviečky v skle sa predávajú v desiatkach vôní a niekoľkých veľkostiach. Vydržia vám horieť celé hodiny. Ich aróma krásne prevonia celý váš domov.

BEZPEČNOSŤ: Navyše, na trhu je dnes veľa rôznych druhov sviečok, samozrejme, lacných, ktoré majú škodlivý vplyv na zdravie. Sviečky Yankee Candle sú absolútne zdravotne nezávadné. Ďalším dôvodom voľby aromatických sviečok Yankee Candle bola teda jednoznačne zdravotná nezávadnosť, kvalita a bezpečnosť. Tá súvisí nielen s výrobou, ale aj s obalom - so sklom.

sviečka v skle

DIZAJN:  Spojenie príjemného a užitočného. Sviečka, ktorá pozitívne pôsobí na naše zmysly, aj na pohľad. Yankee Candle sú dizajnovo veľmi aktraktívne. Sú aj nádherným bytovým doplnkom, ďalším hitom pre váš byt, ktorý viete zladiť buď s vašou predstavou vône, alebo farebne s vašim interiérom.

vonné sviečky

Nie je náhoda, že s týmito nádhernými sviečkami prichádzame práve na sviatok žien. Medzinárodný deň žien je dôvod navyše. A tiež dôvod, aby si každá úžasná žena zapálila doma krásnu sviečku a oslávila svoj sviatok vôňou, ktorá ju najlepšie vystíhuje. Všetko najlepšie k MDŽ.

PS: Muži, viete už čo vašim polovičkám na najbližší sviatok? ;-)

Novinky pre váš lepší domov

Zaregistrujte sa a získajte pravidelne horúce novinky, inšpirácie a skvelé akciové ponuky pre váš domov plný krásy a pohody. Zoznámte sa so zásadami ochrany osobných údajov

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info