Persil Duo-Caps sú Absolútnym víťazom

Slovenskí spotrebitelia zvolili dvojkomorové gélové kapsuly Persil Duo-Caps od spoločnosti Henkel Slovensko za najobľúbenejšiu novinku vo svojej kategórii. Druhý ročník marketingového programu „Voľba spotrebiteľov – Najlepšia novinka“ ocenil inovácie na slovenskom trhu z oblasti rýchloobrátkového tovaru. Spotrebitelia si volili svojich favoritov spomedzi 63 noviniek z minulého roka. Persil Duo-Caps získali okrem ocenenia v rámci produktovej kategórie pracie prostriedky aj titul Absolútneho víťaza.

Pri výbere ocenenia „Voľba spotrebiteľov – Najlepšia novinka“ rozhodovali slovenskí spotrebitelia prostredníctvompersil_duo_caps prieskumu agentúry STEN/MARK na reprezentatívnej vzorke dvoch tisíc respondentov. Produkty sa hodnotili na základe celkového dojmu, hodnotenia obalu a skúsenosti s výrobkom. Okrem prieskumu volili svoje najobľúbenejšie novinky aj čitatelia partnerských médií. Výsledky potvrdzujú, že Persil Duo-Caps sa stali pre slovenských spotrebiteľov najobľúbenejšou novinkou. Získali ocenenie vo svojej kategórii pracie prostriedky a s najvyšším počtom bodov sa môžu pochváliť aj titulom Absolútneho víťaza.

 

 

Viac o ocenenom produkte sa môžete dočítať v kompletnej tlačovej správe uverejnenej tu: Persil Duo-Caps

 

Ps.: Pri kúpe akéhokoľvek tovaru (bytový textil, návliečky, uteráky, detské obliečky, atď) v našom e-shope gabonga.sk, si môžete vyskúšať kvalitu produktu Persil, ktorého vzorku Vám pribalíme do balíka. 

 

 

 

Novinky pre váš lepší domov

Zaregistrujte sa a získajte pravidelne horúce novinky, inšpirácie a skvelé akciové ponuky pre váš domov plný krásy a pohody. Zoznámte sa so zásadami ochrany osobných údajov

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info