Späť

Lacné obliečky. Kde ich kúpiť?

Aký je hlavný motív nákupu človeka, ktorý zadá do vyhľadávača takéto slovné spojenie? Aký produkt očakáva, že nakúpi? S akou službou sa pri nákupe a pri starostlivosti o zákazníka stretne?

Lacné obliečky. Kde ich kúpiť?

Toto je častá fráza vyhľadávaná na internete. Samozrejme pokiaľ ide o posteľnú bielizeň a obliečky. Viac a viac ľudia píšu do vyhľadávačov toto slovné spojenie, alebo niečo podobné. Napr. to môže byť aj niečo z tohto:

  • Akcia na návliečky
  • Výpredaj posteľnej bielizne
  • Zľava na návliečky
  • Lacné návliečky...

 

 

Lacného tovaru je na internete aj vo svete neúrekom. Hlavne po kríze sa ceny “šplhali“ smerom dole, predajcovia sa predbiehali v zľavách. Prežil silný a slabý padol na “hubu“ lebo to neustál. Bol a stále tu je aj tlak na výrobcov a dodávateľov materiálu. Niektorí podľahli tlaku a kvalita klesla. Klesla kvalita aj produktov aj služieb. Otázka znie: je naozaj cena ten najdôležitejší faktor pri nákupe? Nie. Už mnoho výskumov to potvrdilo. Napriek tomu vznikajú eshopy a kamenné obchody vo svete každú minútu, ktoré svoj biznis stavajú na cene. Chcú byť za každých okolností najlacnejší.

novinka

Gabonga.sk nie. Nie preto, lebo vieme, že každá služba a každý produkt má svoju hodnotu. Náš eshop www.gabonga.sk je na trhu od roku 2009. Ponúkame mnoho služieb, ktoré majú svoju cenu a tiež sú veľkým prínosom pre zákazníka. Spomeniem niektoré:

  • Platba kartou
  • Platba prevodom online
  • Osobný odber centre Bratislavy s možnosťou platby v hotovosti
  • Bezproblémové vrátenie a výmenu tovaru
  • Online chat
  • Vyzdvihnutie tovaru NON STOP prostredníctvom Balíkomatu

 

 

Skúsený človek, ktorý nakupuje pravidelne na internete tieto služby vníma ako štandard. Žiaľ nie je tomu tak. Vznikli sme po kríze a ani vtedy sme nemali zámer byť najlacnejší. Už vtedy sme vedeli, že len predajom kvalitného produktu a poskytnutím kvalitnej služby sa zákazník vráti. A tak sa aj stalo. Počet lojálnych zákazníkov pravidelne rastie. Paradoxom je, že práve veľké obchodné domy pôsobiace on-line predávajú rovnaký produkt drahšie ako lacnejšia konkurencia. Aj poštovné je drahšie ako u lacnejšej konkurencie. Napriek tomu sa tieto obchody tešia veľkej popularite. To zase neznamená, že chceme byť najdrahší.

Tak kde teda kúpi zákazník lacné obliečky? Dnes má naozaj veľa možností. Stačí naozaj zadať do vyhľadávača takéto slovné spojenie a zobrazí sa mu veľa možností. Dôležité však zostáva staré známe pravidlo: Dva krát meraj a raz rež. Oplatí sa pozrieť si kontakt, či eshop disponuje certifikátmi, či sa niekomu dovoláte, či sú pri tovare dostatočné informácie o tovare atď. V každom dobrom eshope na bytový textil môžete kúpiť zvýhodnenú posteľnú bielizeň, zlacnené uteráky či plachty za mimoriadnu cenu. Nie je to vždy o cene produktu. Je to aj o službách a to si treba uvedomiť.

 plachty-TOP

Koľko sa dá ušetriť na lacných obliečkach?

To je všeobecná otázka a k nej patrí aj všeobecná odpoveď. Aj málo, aj veľa, aj nič. Vždy treba porovnávať jablká s jablkami. Pre jedného môžu byť lacné obliečky za 20 EUR. Pre druhého, ktorý má iný životný štandard môže aj cena 50 EUR za obliečky predstavovať veľkú úsporu, lebo bežne kupuje posteľnú bielizeň v iných cenách. Aj keď niekde nájdete tovar lacnejší, môže trvať dodanie týždeň. Alebo naopak. Treba si určiť priority a ak má človek šťastie a čas klikať po internete môže aj nemalú sumu ušetriť. V neposlednom rade treba dbať na ošetrovanie a správne zaobchádzanie s obliečkami, plachtami i uterákmi. Nesprávne pranie môže aj kvalitné obliečky znehodnotiť a potom je problém.

 

Aj gabonga.sk ponúka svojim zákazníkom sekciu AKCIA, kde môže zákazník nakúpiť vybraný tovar výhodnejšie. To vedia aj naši registrovaní odberatelia noviniek, ktorí sú u nás radi a tešia sa mimoriadnym ponukám. Tie im posielame priamo na email. Tí najvernejší si sami vyberajú, čo si chcú kúpiť do domácnosti alebo čo potrebujú. A to naozaj neponúka každý obchod.  

 

Ak chcete mať aj Vy prehľad o aktuálnych akciách a zľavách na naše produkty,

 vyplňte tento formulár

 

 

 

Akcia

Bezpečný nákup

Darčeková poukážka

Blog

FAQ

Hotelový program

Veľkoobchod

Vlastné obliečky

Novinky pre váš lepší domov

Zaregistrujte sa a získajte pravidelne horúce novinky, inšpirácie a skvelé akciové ponuky pre váš domov plný krásy a pohody.

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie